6-kuuline õpiprogramm

Hakka AI oskustega digistrateegiks

Õpi ära oskused, mille järele on suur vajadus ja nõudlus. Kasvatades oma väärtust tööturul, teenid väiksema ajaga rohkem.

See on programm, kus avastad võimalused, mis annavad sulle tööturul eeliseid üle kogu maailma. 

Selleks, et programmist paremini aimu saaksid, kutsume sind osalema tasuta tunniajasel koolitusel “Avasta AI võimalused turunduses”

AI on muutnud mängureegleid. Nüüd on sinu kord!

Maailm ei vaja rohkem keskpäraseid digispetsialiste. Ettevõtjad vajavad digistrateege, kes on valmis tooma käegakatsutavaid tulemusi. 

On aeg tõsta oma väärtust tööturul. 

Õpiprogramm annab sulle oskused, mille järele on tohutu nõudlus – valmista end ette võimaluseks kasvatada oma sissetulekut tuhandete eurode võrra, töötades ükskõik kust maailma nurgast.

Kas tunned, et sa pole AI potentsiaali veel täielikult ära kasutanud? Näitame sulle, kuidas kasutada AI tööriistu nii, et sellest saab sinu parim abiline ever!

Kuidas teenida vähema ajaga rohkem?

Toote- ja teenusehinnad sõltuvad turunõudlusest ja -pakkumisest. Keerukamate oskuste puhul on tegijaid vähem. Vähem tegijaid tähendab suuremat nõudlust, mis omakorda võimaldab teenuse hinda tõsta.

Ainult 35 kohta: Kas oled valmis?

Õpiprogrammi eesmärk on luua uue ajastu turundajaid. Kui soovid osa saada tuleviku kujundamisest, siis on aeg tegutseda. Kuid pea meeles, see programm nõuab enamat kui lihtsalt osalemist.

Kas sa oled valmis loobuma mugavusest pideva arengu nimel? Kas soovid õppida looma ja juurutama keerukaid süsteeme, mis määravad homse päeva.

Sinu otsustamise hetk

Enne kui edasi liigud, võta hetk. Mõtle, kas oled valmis selleks pühendumuseks, kas oled valmis õppima ja arenema iga päev. Digistrateegi õpiprogramm on rohkem kui õppimisvõimalus; see on sinu võimalus muuta oma karjääri ja elu.

Õpiprogrammis osaledes saad ligipääsu tööriistadele, mis annavad sulle tugeva konkurentsieelise.

Selle programmi eesmärk ei ole üksnes õpetada, vaid varustada sind oskustega, mis muudavad sind asendamatuks. Kui soovid eristuda digitaalses maailmas, pakkudes teenuseid, mida iga ettevõtja ihaldab, siis see programm on sinu jaoks.

1

Tööriistade ja platvormide seadistamine ja kasutamine

Sa ei õpi ainult oluliste platvormide nagu Meta Business, Google Tag Manager, Looker Studio ja Google Analytics kasutamist; sa õpid, kuidas neid ärikasvu mootoritena rakendada. 

2

Müügitunnelite ja reklaamide meisterlik loomine

Õpid, kuidas investeerida reklaamieelarvet nii, et iga euro toodab mitmekordset tulu. Katrin jagab oma süvateadmisi ja kogemusi edukate reklaamikampaaniate ja müügitunnelite seadistamisest, vältides levinud lõkse, mis raha tuulde loobivad.

3

Andmete analüüs ja strateegiliste otsuste tegemine

Elutähtsad äriotsused algavad andmetest. Õpid, kuidas analüüsida ja seadistada raporteid, mis võimaldavad teha informeeritud strateegilisi otsuseid. Teadmine, kust lekked tulevad või kus peituvad kasvuvõimalused, on sinu käes.

Vaata videonäiteid, mida õpiprogrammis õpid ja teada saad...

Tutvu kasulike tööriistade, platvormide ja tegevustega, mida õpiprogrammi tulemusena oskad edaspidi iseseisvalt kasutada ja seadistada. 

Õpiprogrammi tulemusena oskad luua oma klientidele automaatseid raporteid

Näitame sulle, kuidas erinevatest kanalitest tuua kõik andmed ühele dashboardile ehk luua raporteid, mis annavad kiire ülevaate sellest, mis toimub ettevõtte turunduses. Pole vaja erinevatesse kanalitesse sisse logida, kõik andmed leiad ühest kohast!

Saad esimesena teada uutest ja põnevatest AI tööriistadest

Avasta uued ja põnevad tehisintellekti tööriistad ja võimalused, kuidas neid rakendada. Lisaks sellele, et õpiprogrammi mentor ja külaliskoolitajad hoiavad ennast pidevalt kursis, jagavad ka grupi teised liikmed oma kogemusi just turule tulnud AI tööriistadega. 

Oskad planeerida kampaaniaid, ehitada automaatseid müügitunneleid

Kuidas luua strateegilisi müügitunneleid, neid planeerida ja automatiseerida?

Vaata videost näidet autosalongi evergreen kampaaniast ehk süsteemist, mis neile pidevalt uusi kliente sisse toob. 

Õpiprogrammi kava

Kuna õpiprogramm sisaldab rohkelt iseseisvaks õppimiseks mõeldud videokoolitusi, siis  grupikoolitusi toimub kaks korda kuus. 

Kuu esimesel koolitusel räägime sellest, kuidas endale kliente leida ja neile teenust pakkuda ning kuu teisel koolitusel vaatab koolitaja üle tehtud töid ja annab tagasisidet. Küsimusi saab esitada 24/7 grupifoorumis, kus vastavad nii õpiprogrammi mentor, kui ka külaliskoolitajad. 

Õpiprogrammi mentor ja koolitaja

Katrin aitab ettevõtetel nende eelarvest maksimumi võtta. Ta on ehitanud mitmeid müügitunneleid ja automatiseeritud turunduslahendusi, mis säästavad aega ja vähendavad ebaefektiivsusi turundustegevustes.

Lisaks digiturunduse teenustele pakub ta ka auditeid ja koolitusi.
Katrin on turunduses tegev olnud juba aastast 2010. Selle aja sisse on mahtunud töö nii meedia- kui loovagentuurides ja koostööd on tehtud nii suurte, väikeste, rahvusvaheliste kui ka kohalike klientidega.

Kahel aastal on ta olnud Digitegu žüriis ja hinnanud Eesti parimaid digikampaaniaid. Lisaks on ta lektor Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja ärimentor mitmetes ettevõtluse programmides nagu nt Starter Edu ja Tegu.

Katrin hoiab AI ja tehnoloogiavaldkonnas toimuvaga end kursis läbides pidevalt ka ise uusi koolitusi ning rakendades õpitut oma ettevõttes.

Õpiprogrammis saab osaleda kuni 35 inimest!

Palju programmis osalemine maksab?

Õpiprogrammi eesmärk on aidata sul sissetulekut kasvatada, õppides ära oskusi, mille järgi on turul nõudlust. 

Tasuda saad kas osamaksetaga või korraga terve õpiprogrammi eest. 

Kui soovid kuuluda nende hulka, kes valitsevad AI-valdkonda – siis ühine õpiprogrammiga.

Aastase õpiprogrammi maksumus on 2450 eur (sisaldab käibemaksu). 

Kui see on korraga makstes liiga suur summa, siis saad kassa lehel valida kas kahes või kolmes osas tasumise või valida tasumise igakuiste maksetena. 

Programmile kehtib 30-päevane 100% raha tagasi garantii! 

Selles õpiprogrammis õpid sa asju, millest paljud on kuulnud, aga ei tea, kuidas kasutada. Tänu uutele oskustele, saad pakkuda edaspidi teenuseid, mis loovad suuremat väärtust ja teenida selle tõttu suuremat sissetulekut. 

Katrin Vilimaa-Otsing
turunduskoolitus.ee

Ühine õpiprogrammiga riskivabalt!

Kui sa leiad, et see ei ole see, mida otsid, siis kirjuta meile 30-päeva jooksul ja me maksame raha tagasi. No questions asked!

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Programmi eesmärk on õpetada digistrateege, kes soovivad kasvatada oma väärtust tööturul ja on valmis kohanema tehisinellekti poolt muudetud maailmas. 

Programm sobib algajatele, kui ka edasijõudnutele. Oluline, et sul on baasteadmised arvutiga tööst ja huvi tehnoloogia vastu. 

Tasuda saad kas osamaksetaga või korraga terve õpiprogrammi eest. 

Koolitused toimuvad iga kuu eelviimasel x kell x ja viimasel x kell x.  Grupikoolitused kestavad kuni 2 tundi. Jooksvalt saab küsimusi esitada ja suhelda grupi foorumis. 

Lisaks saad ligipääsu e-keskkonda, kust leiad palju videomaterjali, mille abil iseseisvalt tegutseda ja õppida!

 Jah, kõik koolitused salvestatakse ja need on kättesaadavad järelvaatamiseks terve aasta jooksul. 

Õpiprogrammi peamiseks mentoriks ja koolitajaks on Katrin Vilimaa-Otsing, kes tegutseb igapäevaselt tehnoloogia, AI ja turundusvaldkonnas. 

Samuti kutsume õpiprogrammi külalisesinejaid, kes oma kogemusi jagavad. 

Jah, programmil on privaatne grupp, kus saab esitada oma küsimusi ja saada abi oma spetsiifilistele küsimustele. 

Iga kuu toimub ka grupikoolitus, kus vastame osalejate küsimustele. 

Grupp alustab 21. mai. Programm kestab terve aasta. 

Saad kohese ligipääsu Katrin Vilimaa kursustele ja materjalidele. Õpimaterjale lisandub programmi jooksul koguaeg juurde. 

Jah, kui leiad, et programm ei vasta vajadustele, on võimalik programmist lahkuda. Programmile kehtib 30 päevane garantii.

Üht asja on kõigil võrdselt – meil kõigil on ööpäevas 24 tundi. Sa ei saa rohkem tunde juurde, kuid sa saad kasvatada väärtust ühe tunni sees. Kui su soov on suurendada oma sissetulekut, mõtle, kuidas saad ühes tunnis rohkem teenida. 

Marika Juusu
prouaekspert.ee 

Vaata koolituste teemasid, mida koos läbime. Materjalid, videojuhendid on e-kursusena kohe saadaval. Nii saad iseseisvalt juba tegutsema asuda, õppida omas tempos ja ei pea ootama järgmist grupikoolitust. 

Iga kuu toimuvad grupikoolitused, kus osalejad saavad tagasisidet oma töödele ja lahendada keerukamaid ülesandeid koos mentorite ja külaliskoolitajatega.

Lisaks saab osaleja pidevalt küsimusi esitada 24/7 grupifoorumis, kus mentorid ja külaliskoolitajad jagavad oma teadmisi ja kogemusi.

Grupikoolitused toimuvad iga kuu eelviimase nädala teisipäeva ja viimase nädala neljapäeva õhtul kell 18. 

Tehisintellekti tööriistade kasutamine

Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Praktilised töötoad, kus kasutad AI tööriistu reaalsete probleemide lahendamiseks.

Platvormide seadistamine

Sissejuhatus digitaalsesse strateegiasse ja AI mõjusse turunduses. Ülevaade programmist ja eesmärkidest. Tööriistade ja platvormide seadistamine.

Praktilised harjutused Meta Business, Google Tag Manageri, Looker Studio ja Google Analyticsiga. Õpid, kuidas neid ärikasvu mootoritena rakendada. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Müügitunnelid ja reklaamide loomine

Süvitsi müügitunnelite ja reklaamide planeerimine. Strateegiate väljatöötamine ja sihtgrupi analüüs.

Praktilised töötoad reklaamikampaaniate ja müügitunnelite loomiseks, kasutades Katrini süvateadmisi ja kogemusi. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Kuidas oma teenuseid tootestada? 

Andmeanalüüs ja strateegiline otsustamine

Andmeanalüüsi alused, andmekogumite seadistamine ja analüüsimine. Kuidas leida andmetest ärikasvu võimalusi. Praktilised näited ja harjutused raportite seadistamiseks, mis toetavad informeeritud otsustusprotsessi. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. 

Kampaaniate planeerimine ja automatiseerimine

Õpid, kuidas luua ja planeerida strateegilisi müügitunneleid. Kampaaniate automatiseerimise põhimõtted. Evergreen kampaaniate ja automaatsete müügitunnelite loomise praktilised näited ja töötoad. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. 

Kampaaniate planeerimine ja automatiseerimine

Õpid, kuidas luua ja planeerida strateegilisi müügitunneleid. Kampaaniate automatiseerimise põhimõtted. Evergreen kampaaniate ja automaatsete müügitunnelite loomise praktilised näited ja töötoad. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. 

Kuidas leida kliente ja tootestada teenuseid

Enda positsioneerimine digistrateegina. Isikliku brändi loomine ja turundamine.  Praktilised näited ja harjutused selle kohta, kuidas oma tööd potentsiaalsetele klientidele või tööandjatele näidata. Kuidas tootestada oma teenuseid, nii et sa ei pea müüma tunnihinda, vaid saad müüa oma teenuseid projektipõhiselt.