6-kuuline õpiprogramm

Hakka AI oskusega digistrateegiks

Õpi ära oskused, mille järele on suur vajadus ja nõudlus. Kasvatades oma väärtust tööturul, teenid väiksema ajaga rohkem.

See on programm, kus avastad võimalused, mis annavad sulle tööturul eeliseid üle kogu maailma. 

Madala tunnihinnaga on raske konkureerida? Täienda oma oskusi ja hakka rohkem teenima!

Kohti jagub vaid 35 kiiremale. Registreeruda saad kuni 15. juunini või kuni kohti jätkub. Grupikoolitus toimub 18. juuni 2024

AI on muutnud mängureegleid. Nüüd on sinu kord!

Maailm ei vaja rohkem keskpäraseid digispetsialiste. Ettevõtjad vajavad digistrateege, kes on valmis tooma käegakatsutavaid tulemusi. 

On aeg tõsta oma väärtust tööturul. 

Õpiprogramm annab sulle oskused, mille järele on tohutu nõudlus – valmista end ette võimaluseks kasvatada oma sissetulekut tuhandete eurode võrra, töötades ükskõik kust maailma nurgast.

Kas sa tunned, et ei jaksa üksinda kõikide tehisintellekti uudiste ja värskete tööriistadega sammu pidada? 

Õpiprogrammis hoiame AI värskematel tööriistadel pilku peal ja näitame sulle, kuidas kasutada AI tööriistu nii, et sellest saab sinu parim abiline ever!

Kuidas teenida vähema ajaga rohkem?

Toote- ja teenusehinnad sõltuvad turunõudlusest ja -pakkumisest. Keerukamate oskuste puhul on tegijaid vähem. Vähem tegijaid tähendab suuremat nõudlust, mis omakorda võimaldab teenuse hinda tõsta.

Ainult 35 kohta: Kas oled valmis?

Õpiprogrammi eesmärk on luua uue ajastu digistrateege. Pole vahet, kas sa tegutsed praegu virtuaalassistendina, sotsiaalmeediaspetsialistina või vabakutselisena. Või oled plaanimas karjääripööret. 

Tunned, et madala tunnihinnaga on keeruline konkureerida?

Õpi uued oskused, paku teenuseid, mille järele on nõudlust rohkem, kui on turul tegijaid ning küsi rohkem raha. 

Sinu otsustamise hetk

Aga arvesta, et asjad ei kuku lihtsalt niisama sülle. Õpiprogrammis osalemine nõuab sinu aega ja pühendumist.

Enne kui edasi liigud, võta hetk. Mõtle, kas oled valmis õppima ja arenema iga päev. Digistrateegi õpiprogramm on rohkem kui õppimisvõimalus; see on sinu võimalus muuta oma karjääri ja elu.

Õpiprogrammis osaledes saad ligipääsu tööriistadele, mis annavad sulle tugeva konkurentsieelise.

Selle programmi eesmärk ei ole üksnes õpetada, vaid varustada sind oskustega, mis muudavad sind asendamatuks. Kui soovid eristuda digitaalses maailmas, pakkudes teenuseid, mida iga ettevõtja ihaldab, siis see programm on sinu jaoks.

1

Tööriistade ja platvormide seadistamine ja kasutamine

Sa ei õpi ainult oluliste platvormide nagu Meta Business, Google Tag Manager, Looker Studio ja Google Analytics kasutamist; sa õpid, kuidas neid ärikasvu mootoritena rakendada. 

2

Müügitunnelite ja reklaamide meisterlik loomine

Õpid, kuidas investeerida reklaamieelarvet nii, et iga euro toodab mitmekordset tulu. Katrin jagab oma süvateadmisi ja kogemusi edukate reklaamikampaaniate ja müügitunnelite seadistamisest, vältides levinud lõkse, mis raha tuulde loobivad.

3

Andmete analüüs ja strateegiliste otsuste tegemine

Elutähtsad äriotsused algavad andmetest. Õpid, kuidas analüüsida ja seadistada raporteid, mis võimaldavad teha informeeritud strateegilisi otsuseid. Teadmine, kust lekked tulevad või kus peituvad kasvuvõimalused, on sinu käes.

Õpiprogrammi kava

Kuna õpiprogramm sisaldab rohkelt iseseisvaks õppimiseks mõeldud videokoolitusi, siis grupikoolitusi toimub kaks korda kuus. 

Räägime sellest, kuidas endale kliente leida ja neile teenust pakkuda ning vaatame üle tehtud töid ja anname tagasisidet. Küsimusi saab esitada 24/7 grupifoorumis, kus vastavad nii õpiprogrammi mentor, kui ka külaliskoolitajad. 

Saad tunnistuse ja aitame leida esimesed kliendid

Õpiprogramm on disainitud selleks, et anda sulle praktilisi kogemusi ja enesekindlust, mida vajad oma ettevõtte alustamiseks ja arendamiseks. 

Kui oled tubli ja hoolega programmis kaasa teed, võid juba esimestel kuudel oma investeeringu tagasi saada, pakkudes digistrateegi teenuseid oma esimestele klientidele. 

Me ei saa garanteerida, aga saame sind toetada, et leiaksid oma esimesed kliendid võimalikult kiiresti. 

Kuidas me sind toetame? 

Teenuseampsude turuplats–  See platvorm võimaldab sul kergesti üles seada ja pakkuda teenuseid, milles sa oled tugev ja mis toovad sulle esimesed kliendid.

Kliendihalduse alane nõustamine – Alates kliendi vajaduste analüüsimisest kuni eduka teenuse osutamiseni, toetame sind igal sammul.

Tööriistad ja ressursid – Pakume sulle juurdepääsu professionaalsetele tööriistadele ja ressurssidele, mis aitavad sul kliente efektiivsemalt hallata ja nende rahulolu tagada.

Programmi läbimine annab sulle mitte ainult vajalikud teadmised ja oskused, vaid ka võimaluse leida reaalsed kliendid, kellega koostööd alustada.

Õpiprogrammi mentor

Katrin aitab ettevõtetel nende eelarvest maksimumi võtta. Ta on ehitanud mitmeid müügitunneleid ja automatiseeritud turunduslahendusi, mis säästavad aega ja vähendavad ebaefektiivsusi turundustegevustes.

Lisaks digiturunduse teenustele pakub ta ka auditeid ja koolitusi.
Katrin on turunduses tegev olnud juba aastast 2010. Selle aja sisse on mahtunud töö nii meedia- kui loovagentuurides ja koostööd on tehtud nii suurte, väikeste, rahvusvaheliste kui ka kohalike klientidega.

Kahel aastal on ta olnud Digitegu žüriis ja hinnanud Eesti parimaid digikampaaniaid. Lisaks on ta lektor Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja ärimentor mitmetes ettevõtluse programmides nagu nt Starter Edu ja Tegu.

Katrin hoiab AI ja tehnoloogiavaldkonnas toimuvaga end kursis läbides pidevalt ka ise uusi koolitusi ning rakendades õpitut oma ettevõttes.

Külaliskoolitajad

MARTEN SAAR
SEO strateeg
Üks parimaid SEO eksperte Eestis, tegutseb nii Eesti kui ka välismaal. Spetsialiseerunud kõrge konkurentsiga valdkondadele.
VIIVIKA LUMBERG
Meiliturundus
Viivika on 18-aastase turunduskogemusega, viimased 5 aastat on ta keskendunud meilindusele.
BRIT MESIPUU
Sotsiaalmeedia
Brit on kogenud turundusprofessionaal, kelle karjäär hõlmab juba 20+ aastat turundusalast töökogemust. Nüüd aga vastutab ta turundustegevuste eest ettevõttes Milos. Oma igapäevatöös keskendub Brit peamiselt sotsiaalmeedia turundusele.
MARIKA JUUSU
WordPress ja veebitekstide kirjutamine
Marika on tegutsenud turundus- ja müügivaldkonnas juba rohkem kui 20 aastat. Ta õpetab kuidas teha ise endale kodulehte ja kirjutada mõjusaid turundustekste.
VIIVIKA VAHI
Persoonibränd
Viivika põhjalikud teadmised ja praktilised näpunäited aitavad osalejatel luua tugeva ja meeldejääva persoonibrändi. Viivika keskendub võtmetähtsusega alustaladele nagu autentsus, järjepidevus ja sihtrühma mõistmine.
KERDU LENEAR
Mindseti treening
Kerdu omab TalTechis MBA magistrikraadi ja on sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist. Ta aitab sul ettevõtjana omandada tehnikaid, mille abil saad enesekindlamalt oma teenuseid müüa.

Katrin täiendab pidevalt oma oskusi tipptasemel tegijate ja mentorite juures.

Kõiki oma saadud kogemusi, teadmisi ja oskusi jagab ta sinuga. 

Ka tulevastest üritustest, kus ta osaleb, saad sina kasu. Näiteks sügisel sõidab ta osalema Lissaboni Web Summitile, mis maailma juhtivaid tehnoloogia- ja ettevõtluskonverentse. 

Ta on osalenud nii USAs kui ka Euroopas erinevatel koolitustel. Ka praegu on ta liige mitmes maailmatasemel liikmeprogrammis, kus hoiab ennast järjepidevalt kursis kõikide muutustega, mis turunduse ja tehisintellekti valdkonnas toimuvad. Katrinit on kutsutud esinema turunduse teemadel erinevatel rahvusvahelistel areenidel.

Katrin on osalenud Aaron Fletcheri, Frank Kerni, CXL-i, Jeff Saueri, Funnelitycsi, Chris Williamsi, Eric Edmeades’i ja Andrea Vahli programmides ja liikmelisustes. 

Õpiprogrammis saab osaleda kuni 35 inimest!

Palju programmis osalemine maksab?

Õpiprogrammi eesmärk on aidata sul sissetulekut kasvatada, õppides ära oskusi, mille järgi on turul nõudlust. Tasuda saad kas osamaksetaga või korraga terve õpiprogrammi eest. 

Õpiprogrammi maksumus on 2450 eur (sisaldab käibemaksu). 

Kui see on korraga makstes liiga suur summa, siis saad kassa lehel valida:

  • Kahes või kolmes osas tasumise. Vali kassa lehel “Maksa hiljem, lisatasudeta”.
  • Järelmaksuga 3-72 kuud. Vali kassa lehel “järelmaks”. 

Programmile kehtib 30-päevane 100% raha tagasi garantii! 

Registreeruda saad kuni 15. juunini või kuni kohti jätkub. Esimene grupikoolitus toimub 18. juuni 2024. 

Selles õpiprogrammis õpid sa asju, millest paljud on kuulnud, aga ei tea, kuidas kasutada. Tänu uutele oskustele, saad pakkuda edaspidi teenuseid, mis loovad suuremat väärtust ja teenida selle tõttu suuremat sissetulekut. 

Katrin Vilimaa-Otsing
turunduskoolitus.ee

Ühine õpiprogrammiga riskivabalt!

Kui sa leiad, et see ei ole see, mida otsid, siis kirjuta meile 30-päeva jooksul ja me maksame raha tagasi. No questions asked!

Vaata videonäiteid, mida õpiprogrammis õpid ja teada saad...

Tutvu kasulike tööriistade, platvormide ja tegevustega, mida õpiprogrammi tulemusena oskad edaspidi iseseisvalt kasutada ja seadistada. 

Õpiprogrammi tulemusena oskad luua oma klientidele automaatseid raporteid

Näitame sulle, kuidas erinevatest kanalitest tuua kõik andmed ühele dashboardile ehk luua raporteid, mis annavad kiire ülevaate sellest, mis toimub ettevõtte turunduses. Pole vaja erinevatesse kanalitesse sisse logida, kõik andmed leiad ühest kohast!

Saad esimesena teada uutest ja põnevatest AI tööriistadest

Avasta uued ja põnevad tehisintellekti tööriistad ja võimalused, kuidas neid rakendada. Lisaks sellele, et õpiprogrammi mentor ja külaliskoolitajad hoiavad ennast pidevalt kursis, jagavad ka grupi teised liikmed oma kogemusi just turule tulnud AI tööriistadega. 

Oskad planeerida kampaaniaid, ehitada automaatseid müügitunneleid

Kuidas luua strateegilisi müügitunneleid, neid planeerida ja automatiseerida?

Vaata videost näidet autosalongi evergreen kampaaniast ehk süsteemist, mis neile pidevalt uusi kliente sisse toob. 

Tekkis küsimusi? 

Arusaadav, et see pole mingi väike otsus. See nõuab pühendumist.

Kui tunned, et vajad nõu või sul tekkis küsimusi, siis teeme 15-minutilise veebikõne, aitan sul välja selgitada, kas õpiprogramm võib olla sinu jaoks. 

Vali kalendrist enda jaoks sobiv kuupäev ja aeg. 

Üht asja on kõigil võrdselt – meil kõigil on ööpäevas 24 tundi. Sa ei saa rohkem tunde juurde, kuid sa saad kasvatada väärtust ühe tunni sees. Kui su soov on suurendada oma sissetulekut, mõtle, kuidas saad ühes tunnis rohkem teenida. 

Marika Juusu
prouaekspert.ee 

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Programmi eesmärk on õpetada digistrateege, kes soovivad kasvatada oma väärtust tööturul ja on valmis kohanema tehisinellekti poolt muudetud maailmas. 

Programm sobib algajatele, kui ka edasijõudnutele. Oluline, et sul on baasteadmised arvutiga tööst ja huvi tehnoloogia vastu. 

Tasuda saad kas osamaksetaga või korraga terve õpiprogrammi eest. 

Koolitused toimuvad iga kuu eelviimasel kolmapäeval kell 18 ja viimasel neljapäeval kell 18.  Grupikoolitused kestavad kuni 2 tundi. Jooksvalt saab küsimusi esitada ja suhelda grupi foorumis. Külaliskoolitajate loengute ajad on veel selgumisel…

Lisaks saad ligipääsu e-keskkonda, kust leiad palju videomaterjali, mille abil iseseisvalt tegutseda ja õppida!

 Jah, kõik koolitused salvestatakse ja need on kättesaadavad järelvaatamiseks terve aasta jooksul. 

Õpiprogrammi peamiseks mentoriks ja koolitajaks on Katrin Vilimaa-Otsing, kes tegutseb igapäevaselt tehnoloogia, AI ja turundusvaldkonnas. 

Samuti kutsume õpiprogrammi külalisesinejaid, kes oma kogemusi jagavad. 

Jah, programmil on privaatne grupp, kus saab esitada oma küsimusi ja saada abi oma spetsiifilistele küsimustele. 

Iga kuu toimuvad ka grupikoolitused, kus vastame osalejate küsimustele. 

Grupp alustab 18. juuni. Programm kestab 6 kuud.

Saad kohese ligipääsu Katrin Vilimaa kursustele ja materjalidele. Õpimaterjale lisandub programmi jooksul koguaeg juurde. 

Jah, kui leiad, et programm ei vasta vajadustele, on võimalik programmist lahkuda. Programmile kehtib 30 päevane garantii.

Vaata koolituste teemasid, mida koos läbime. Materjalid, videojuhendid on e-kursusena kohe saadaval. Nii saad iseseisvalt juba tegutsema asuda, õppida omas tempos ja ei pea ootama järgmist grupikoolitust. 

Iga kuu toimuvad grupikoolitused, kus osalejad saavad tagasisidet oma töödele ja lahendada keerukamaid ülesandeid koos mentorite ja külaliskoolitajatega.

Lisaks saab osaleja pidevalt küsimusi esitada 24/7 grupifoorumis, kus mentorid ja külaliskoolitajad jagavad oma teadmisi ja kogemusi.

Grupikoolitused toimuvad iga kuu eelviimase nädala teisipäeva ja viimase nädala neljapäeva õhtul kell 18. 

Tehisintellekti tööriistade kasutamine

Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Praktilised töötoad, kus kasutad AI tööriistu reaalsete probleemide lahendamiseks.

Platvormide seadistamine

Sissejuhatus digitaalsesse strateegiasse ja AI mõjusse turunduses. Ülevaade programmist ja eesmärkidest. Tööriistade ja platvormide seadistamine.

Praktilised harjutused Meta Business, Google Tag Manageri, Looker Studio ja Google Analyticsiga. Õpid, kuidas neid ärikasvu mootoritena rakendada. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Müügitunnelid ja reklaamide loomine

Süvitsi müügitunnelite ja reklaamide planeerimine. Strateegiate väljatöötamine ja sihtgrupi analüüs.

Praktilised töötoad reklaamikampaaniate ja müügitunnelite loomiseks, kasutades Katrini süvateadmisi ja kogemusi. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. Uute tehnoloogiate kiire adopteerimine.

Kuidas oma teenuseid tootestada? 

Andmeanalüüs ja strateegiline otsustamine

Andmeanalüüsi alused, andmekogumite seadistamine ja analüüsimine. Kuidas leida andmetest ärikasvu võimalusi. Praktilised näited ja harjutused raportite seadistamiseks, mis toetavad informeeritud otsustusprotsessi. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. 

Kampaaniate planeerimine ja automatiseerimine

Õpid, kuidas luua ja planeerida strateegilisi müügitunneleid. Kampaaniate automatiseerimise põhimõtted. Evergreen kampaaniate ja automaatsete müügitunnelite loomise praktilised näited ja töötoad. Tutvustame AI tööriistu ja nende kasutamist digistrateegias. 

Kuidas leida kliente ja tootestada teenuseid

Enda positsioneerimine digistrateegina. Isikliku brändi loomine ja turundamine.  Praktilised näited ja harjutused selle kohta, kuidas oma tööd potentsiaalsetele klientidele või tööandjatele näidata. Kuidas tootestada oma teenuseid, nii et sa ei pea müüma tunnihinda, vaid saad müüa oma teenuseid projektipõhiselt.