E-poe tegemise koolitus

37,00  sis. KM

Veebikooli õpikombod koosnevad lühikestest, 5-minutilistest videokoolitustest. Ikka selleks, et saaksid kohe asja ära teha!

Niipea, kui oled soetanud omale õpiampsu, leiad selle enda töölaualtminu koolitused “alajaotisest.

Õpiampsudele on ligipääs kuni 6 kuud.

Kirjeldus

WordPressi e-poe tegemise baaskursus

See kursus on loodud algajatele ja selleks, et anda kõik vajalikud oskused ja teadmised, mis on vajalikud WordPressi e-poe loomiseks ja haldamiseks.

Mida Sa Õpid

Kursusel käsitletakse järgmisi teemasid:

• E-poe vaikeseadistused: Alusta e-poe loomise alustaladest, õppides, kuidas seadistada ja kohandada oma veebipoodi.
  • Lehtede taastamine ja haldamine: Õpi, kuidas hoolitseda oma e-poe lehtede eest, tagades sujuva kasutajakogemuse ja hõlpsa navigeerimise.
  • Maksude ja transpordi seadistamine: Mõista, kuidas integreerida ja hallata maksu- ja transpordiseadeid, et pakkuda klientidele läbipaistvaid ja usaldusväärseid teenuseid.
  • Kasutajarollid ja õigused: Tutvu erinevate kasutajarollide ja nende õigustega, et tagada turvaline ja tõhus e-poe haldus.
  • Laoseisu ja e-mailide haldamine: Õpi, kuidas hallata laoseisu ja kujundada meeldejäävaid e-maili kampaaniaid.
  • Makse- ja tarnelahendused: Saage praktilisi teadmisi erinevate makse- ja tarnelahenduste, sealhulgas Montonio seadistamise kohta.
  • Sooduskupongide ja eripakkumiste käsitlus: Õpi, kuidas luua ja rakendada sooduskuponge ning eripakkumisi, et suurendada müüki ja klientide rahulolu.
  • Makseteenuse pakkujate valik: Tutvustame teile erinevaid makseteenuse pakkujaid ja aitame valida teie äri jaoks parima lahenduse.

Kellele see kursus on mõeldud?

See kursus on ideaalne ettevõtjatele, väikeettevõtete omanikele,  kes soovivad siseneda e-kaubanduse maailma või laiendada oma olemasolevat äri internetis.

Miks valida kursus?

• Asjatundlik juhendajad: Koolitaja Kristen Teder on kogenud veebiarendaja, kes on ehitanud üles mitmeid e-poode.
  • Praktiline õpe: Kursus sisaldab praktilisi videojuhendeid, mis aitavad teil õpitut kohe rakendada.

Kasvata oma sissetulekut, samal ajal teisi aidates!

UUS! Õpiprogramm: loo ja müü oma esimene e-kursus

Kas oled unistanud oma teadmiste ja oskuste jagamisest laiemale publikule?