seb

SEB KLIENDILE

Tasuta kodulehe tegemise e-kursus

Veebikool pakub WordPressi tasuta videokursust, mille abil saad ise luua kodulehe või e-poe. E-kursus sisaldab üle 60 õpiampsu, mis aitab samm-sammu kaupa valmis teha uue veebilehe.

Selleks registreeri omale Veebikooli konto, kasuta ostukorvis sooduskupongi VEEBIKOOLSEB ja saad kohe 3 kuuks ligipääsu tasuta e-kursusele.

Kingituseks Veebimajutuse poolt saad 3 kuuks tasuta kodulehe majutuse Pluss paketis ja .ee lõpuga domeeni üheks aastaks 1 € eest.

SEB KLIENTIDELE

Kuidas pakkumisest osa saada?

Pakkumine on loodud SEB klientidele!

SAMM 1

Loo omale konto Veebikooli. Või kui sul on konto juba olemas, siis logi sisse. Alles siis saad soetada omale tasuta e-kursuse.

SAMM 2

Kui oled sisse loginud, siis mine kursuse lehele ja lisa see ostukorvi. Kasuta ostukorvis või kassa lehel kupongi VEEBIKOOLSEB.

SAMM 3

Kursuselt leiad kohe esimesed videokoolitused, kus näitame kuidas saad omale Veebimajutuse 3 kuud tasuta majutust.

Õpinädalatel on osalenud ligi 8000 inimest

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏

Liisa Sildmaa

Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte.

Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍

Anneli Pille

Koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama.

On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust.

Aili Püks

Mulle meeldib kui lihtsalt ja loogiliselt kogu programm on üles ehitatud.

Need tüdrukud, kes seda õpinädalat läbi viivad, on lihtsalt imelised, kuidas nad suudavad kõigile nii kiiresti ja organiseeritult abi anda – nagu väikesed “Superhiired”, kes on meie, õppijate jaoks olemas ja alati täidavad ka oma lubadusi.

Aitäh teile kõigile, ka kaasõppijatele. Mu koduleht aina täitub tänu teile 😍”

Kaja Pabunen

Olen selle kodulehe tegemisega väga palju teadmisi juurde saanud, eriti just turvalisuse koha pealt. Olen peaaegu lõpusirgel ja siiani olen kõik etapid kaasa teinud.

Seda on nii põnev teha, et ei tahagi ära lõpetada, ei raatsi oma kodulehte valmis teha!

Olen väga tänulik ja rahul, et Veebikool on sellise detailse juhendamise ette võtnud ja algajaid ettevõtjaid niivõrd palju aidanud! Tänud!

Kirsika Eltmaa

Ahhaaa, nädalaga koduleht. Täitsa võimalik!

Nõuab ainult pühendumist ja eelnevat teadmist, millisena kujutad ette oma kodulehte.

Kõige raskem oli leida julgust, kui esimene kord sain aru, et tehtud töö mulle ei meeldi ja pean alustama algusest.

Aga see tuli ka kasuks 😊 Juba teist korda nullist tegemine oli kiirem kui esimene. Nüüd pole enam probleemi järgmine leht ette võtta.

Kairi Getman

Kui sul tekib küsimusi

Siis kirjuta palun info@veebikool.ee või Veebikooli messengeri. Aitame sind seal, kus vaja!