AASTANE LIIKMELISUS

ÕPIPROGRAMM: Õpi tegema veebilehti ja paku teenust ka teistele!

Muuda oma oskused sissetulekuks – õpi looma professionaalseid WordPressi veebilehti ja paku kodulehe tegemise ja haldamise teenuseid üle maailma! 

Alusta asukohavaba tööd ja kasvata oma sissetulekut mitme tuhande euro võrra!

See on programm, kus me ei hoia midagi tagasi. 

NB! UUS grupp alustab september 2024

Mida õpiprogramm sisaldab?

Sind õpetavad WordPressi parimad spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus kodulehtede ja e-poodide tegemisega. Anname sulle edasi kõik oma kogemused ja parimad WordPressi tööriistad, et saaksid võimalikult kiiresti alustada veebilehtede tegemisega. 

Aitame sul säästa sadu tunde, mis sul kuluks info otsimisele. See on sinu kiirtee parimate teadmiste ja oskuste juurde. Programmis osaledes saad juba mõne nädala pärast luua oma esimese veebilehe ja õpid turundama oma kodulehe tegemise teenust. 

Aitame sul kliente leida, sest saame tihti päringuid, mida ajapuuduse tõttu oleme sunnitud ära ütlema. Anname need hea meelega edasi parimatele tegijatele. Programm kestab terve aasta!  

Grupikoolitused toimuvad kaks korda kuus. Näitame nii WordPressi, kui ka ettevõtlusega seotud tegevusi. Kõik selleks, et saaksid võimalikult kiiresti oma esimesed kliendid leida.

Saad osaleda terve aasta jooksul vabalt valitud kodulehe tegemise õpinädalatel. Õpinädalad toimuvad iga kuu. See on võimalus koos teistega areneda ja õppida ning teisi aidates, saad leida omale uusi koostööpartnereid või kliente. Õpinädalatel osaleb sadu ettevõtjaid, kes vajavad aegajalt abi oma kodulehe loomise või haldamise osas. Sinul on eesõigus neile oma abikäsi ulatada.

Kutsume rääkima oma ala proffe jagama parimaid praktikaid. Külalisesinejaid, kes on oma valdkonnas parimad. Kõik koolitused salvestatakse. Saad neid igal ajal järele vaadata.

Oled osa Veebikooli privaatsest grupist, kus saad suhelda teiste osalejatega, esitada küsimusi foorumis ja saada tuge 24/7. Ükski sinu küsimus ei jää vastuseta.

Me ei hoia midagi tagasi! Õpiprogrammiga saad ligipääsu varasematele ja tulevastele koolitustele, mis on Proua Eksperdi poolt läbi viidud või salvestatud.

WordPressi e-kursust, kust leiad eest ligi sada 5-minutilist lühikoolitust ehk õpiampsu ja mis täieneb programmi jooksul jõudsasti

Juba ainuüksi nende tööriistade väärtus on rohkem kui 1000 eurot. Õpiprogrammi liikmena saad ligipääsu maailma parimatele WordPressi tööriistadele.

Pole vaja logida sisse erinevatesse keskkondadesse, leiad kogu materjali Veebikoolist!

Hea on teada, et õpiprogrammil on kaks assistenti, kes hoolitsevad selle eest et kõik sujuks.

Õpiprogrammis osalemine on minu jaoks avanud uued uksed ja väljakutsed. Näiteks osalen õpinädalate raames grupi eksperdina ja saan oma teadmisi teisi aidates edasi arendada. 

Eneli Rebane
veebidesign.ee

Õpiprogrammis osaledes saad endale terve hunniku väärt WordPressi tööriistu, mille väärtus on mitu tuhat eurot.

WordPressi parimad ja populaarsemad tööriistad, mis aitavad sul veebilehti ilma piiranguteta ehitada. Programmis osaledes saad omale mitmele tööriistale eluaegse litsentsi. 

1

Astra PRO eluaegne litsents

Populaarne WordPressi teema on sinu võti ilusate ja funktsionaalsete veebilehtede loomisesse. Avasta lõputud võimalused värvide, fontide ja paigutustega, mida Astra Pro pakub. 

2

WP Rocket muudab veebilehe kiireks

Kasutajasõbralik WordPressi plugin annab su veebilehe laadimiskiirusele tiivad, tagades su külastajatele sujuva ja kiire elamuse.  Ideaalne SEO ja kasutajakogemuse tõstmiseks - WP Rocket on sinu salarelv välkkiireks veebileheks!

3

Starter Templates Premium

See tööriist pakub laia valikut eelkujundatud veebilehe malle. Vali oma lemmik, kohanda ja avalda – kõik see vaid mõne klikiga. See tööriist muudab veebilehe kujundamise lihtsaks ja nauditavaks,

4

Sadu põnevaid lisamooduleid veebilehe kujundamiseks

See lisapluginate kollektsioon toob sinu käsutusse sadu unikaalseid ja ägedaid mooduleid. Olgu selleks siis lummavad pildigaleriid, interaktiivsed kontaktvormid või nutikad slaidiesitlused, need lisapluginate abil muudad sa oma veebilehe tõeliseks pilgupüüdjaks.

5

Turunduse pluginad, mis muudavad veebikülastajad maksvateks klientideks

Avasta turunduspluginate arsenal. Tööriistad on sinu abilised klientide kaasamisel ja konversioonide suurendamisel. Too esile sotsiaalne tõestus, näidates reaalajas kasutajate tagasisidet. Kogu ja näita klientide arvustusi, suurendades usaldusväärsust.

6

Lisafuktsioonid, mille abil veebileht tööle panna

Kas soovid pakkuda mitmekeelset sisu, et jõuda laiema publikuni? Või ehk vajad broneeringu süsteemi, mis võimaldab kasutajatel mugavalt aegu broneerida? Need lisapluginad ja funktsioonid mitte ainult ei muuda sinu veebilehte kasutajasõbralikumaks, vaid ka tõstavad selle väärtust nii omaniku kui külastaja jaoks

Õpiprogrammi kava

Grupikoolitused toimuvad kaks korda kuus. Kuu esimene koolitus on koos Marika Juusuga ja räägime jooksva kuu fookusteemadest ning ettevõtlusest, klientide leidmisest ja nendele teenuse pakkumisest. Teine on küsimuste-vastuste kõne ja see toimub koos WordPressi ekspert Teet Bergmanniga Veebimajutusest.

Palju programmis osalemine maksab?

Palju programmis osalemine maksab?

Õpiprogrammi on pakendatud nii palju väärtust, et kui ostaksid kõik need koolitused, materjalid ja tööriistad eraldi, küündib hind ligi 6000 euroni.

Aga kuna osaliselt on materjalid ette salvestatud ja tööriistad juba olemas, siis saame programmi hinna teha sinu jaoks mitu korda soodsamaks.

Programmis osalemise hind on 1990 eurot. 

P.s. Kui oled tubli ja hoolega programmis kaasa teed, võid juba esimestel kuudel oma investeeringu tagasi saada, pakkudes kodulehtede tegemise või haldamise teenust ka teistele ettevõtjatele!

Koolitaja Marika Juusu (Proua Ekspert) on ka Töötukassa koolituskaardi partner. Täida vorm, saadame rohkem infot e-postile. 

Olles osalenud mõnel Marika ja tema imeliste assistentide korraldatud veebilehe loomise koolitusel, tean, et sisu on investeeringut väärt ning see antakse edasi parimate teadmiste kohaselt ning alati otsitakse võimalusi õppijale see teekond veelgi kergemini läbitavaks muuta.

Aastase õpiprogrammi välja kuulutamine tuli minu jaoks parimal võimalikul ajal, olin just otsustanud, et minu virtuaalse assistendi teekonna fookuseks on kodulehed. Olen väga kindel, et lisaks imelistele tööriistadele saame selle aasta jooksul ka hulgaliselt teadmisi nende ja ka teiste maksimaalselt efektiivseks kasutamiseks.

Kirsike Kukk
vassistent.ee

Õpiprogrammi koolitajad

Proua Ekspert (Marika Juusu)

Marikal on üle 20 aastase kogemust müügi- ja turundusevaldkonnas. Ta on korraldanud koolitusi, kus on osalenud ligi 8000 inimest. Osalejad on teinud valmis sadu ägedaid veebilehti.

Veebiarendajad ja külaliskoolitajad

Õpiprogrammis osalevad külaliskoolitajad: UI ja SEO spetsialistid jpt. Igakuised Q&A grupikoolitused koos Teet Bergmanniga, kellel on aastatepikkune kogemus WordPressi maailas.

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Programmi eesmärk on õpetada,  kuidas luua professionaalseid WordPressi veebilehti ja kuidas pakkuda kodulehe tegemise teenust ka teistele. Programm keskendub nii veebilehtede loomisele kui ka nende haldamisele.

Programm sobib nii neile, kes veel WordPressiga ei ole kokku puutunud, kui ka neile kellel on juba varasem kodulehtede tegemise kogemus. Aitame leida osalejatel õige teekonna, nii et kasu saavad nii kogenumad kui ka algajad. 

See programm on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida veebilehtede tegemist ning haldamist ja pakkuda seda teenust teistele.

Programmis osalemise hind on 1990 eurot. 

 Jah, kõik koolitused salvestatakse ja need on kättesaadavad järelvaatamiseks terve aasta jooksul. 

Pärast programmi lõppemist (esimene grupp 31.01.2025 ning teine grupp 28.02.2025) on võimalik materjale järele vaadata veel ühe kuu jooksul. 

 Koolitajateks on WordPressi parimad spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus kodulehtede ja e-poodide tegemisega.

Õpiprogrammi juhib Marika Juusu, kellel on ligi 10 aastat WordPressi maailmas kogemust. Ta on teinud sadu erinevaid veebilehti ja tema sooviks on aidata luua veebilehti, mis äriselt kasu toovad. 

Lisaks on  õpiprogrammis veel veebiarendajad, kes vastavad grupis tekkivatele küsimustele ning viib üks kord kuus läbi “küsimuste ja vastuste töötuba!”.

Samuti kutsume õpiprogrammi külalisesinejaid, WordPressi eksperte, kes oma kogemusi jagavad. 

Jah, programmil on privaatne grupp, kus saab esitada oma küsimusi ja saada abi oma spetsiifilistele küsimustele. 

Iga kuu toimub ka üks grupikoolitus, kus vastame osalejate küsimustele. 

Saad kohese ligipääsu WordPressi põhjalikule kursusele ja eluaegsed litsentsid WordPressi tööriistadele.

Samuti jagan sinuga kõikide koolituste salvestusi, mida olen aastate jooksul läbi viinud ning mida tasub uuesti vaadata. Me ei hoia midagi tagasi!

Jah, kui leiad, et programm ei vasta vajadustele, on võimalik programmist lahkuda. Programmile kehtib 30 päevane garantii.

Kui soovid lahkuda hiljem ja osaled kvartaalse osamaksega, anna meile vähemalt nädal enne järgmist osamakset teada. Kui oled maksnud terve aasta ette, aga soovid varem lahkuda, siis maksame raha propotsionaalselt osalemise aega arvestades tagasi. 

Saa rohkem infot ja ühine ootelistiga!

Täida vorm, saadame sulle rohkem infot e-posti teel. Vormi täitmine ei kohusta sind millekski.