Kodulehe tegemise õpinädal (november)

Õpinädalal saad juhendajate abiga luua omale uue kodulehe või e-poe.

🚀 Andmekaitse ERI! Kuidas oma veebileht seadusega kooskõlla viia?

💡 Saad osa reaalajas toimuvatest koolitustest (kokku seitse koolitust);

😀 Ligipääsu WordPressi e-kursusele, mis koosneb kuni 5-minutilistest videokoolitustest.

🌟 Näitame sulle, kuidas kasutada tehisintellekti abi. ChatGPT abil teed veebilehe kolm korda kiiremini;

🚀 Loosime osalejate vahel välja auhindu, kokku ligi 5000 euro väärtuses;

⭐ Oled osa sõbralik grupist, kus saad küsida abi ja aidata ka teisi.

Original price was: 29,00 €.Current price is: 9,00 €. sis. KM

Õpinädalatel on osalenud ligi 8000 inimest

Õpinädalad on saanud alguse 2022 aasta alguses Proua Eksperdi ja Veebimajutuse ühisest projektist. Nüüd on muutunud uueks nii sisu, kui ka nimi!

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat”

Liisa Sildmaa

Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte.

Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada

Anneli Pille

Koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama.

Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus.

On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust.

Aili Püks

Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi.

Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav.

Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju.

Elina Jürisaar

Minu jaoks oli kasulik kõik, mis puudutas tasuta tööriistu ja videojuhendeid oli mugav kasutada, järele vaadata ja vajadusel pausile panna.

Ann Täpp

puks sai leht laivi. Sain parema ülevaate, kuidas oma leht turvalisemaks muuta ja milliseid pluginaid eelistada.

Soovitan kindlasti kõigile koolitust, sest lihtsam, kiirem ja tõhusam on sellisel viisil kodulehe tegemine selgeks saada ja teadmised värsked hoida, kui lõputult ise pusima jääda. Lisaks on koolitajad väga sõbraliku ja lahke suhtumisega!

Inga Eglit

Kasvata oma sissetulekut, samal ajal teisi aidates!

UUS! Õpiprogramm: loo ja müü oma esimene e-kursus

Kas oled unistanud oma teadmiste ja oskuste jagamisest laiemale publikule?