Allahindlus!

Õpinädala premium-pakett (märts)

Original price was: 97,00 €.Current price is: 79,00 €. sis. KM

Premium-pakett on mõeldud neile, kes soovivad saavutada enamat! Sulle avaneb uks eksklusiivsetesse võimalustesse:

🌟 Ligipääs väärtuslikele boonuskoolitustele;

🚀 Eluaegne litsents hinnatud tasulistele WordPressi tööriistadele;

🎬 Järelvaatamise õigus mugavas e-õppekeskkonnas kuus kuud;

⭐ ja palju muid boonuseid (vt. allpool täpsemat kirjeldust)

Müügis on vaid 35 premium-piletit, et pakkuda sulle erilist ja personaalset tuge.

-
+

Andmed

Category:

Kirjeldus

Premium-liikmena saad osa boonuskoolitustest. Sealt leiad näiteks meiliturunduse kursuse, kus me näitame, kuidas ühendada Mailerlite oma kodulehega. 

Ekstra töötuba väiksemale rühmale, kus oleme koos WordPressi eksperdiga, vastates sinu kõige spetsiifilistemale küsimustele!

Selleks, et ChatGPT-d paremini kasutada, tasub ennast kurssi viia copywritingu põhitõdedega. Näiteks, kas sa tead, milline on sinu brändihääl (tone of voice)? Kas tead copywritingu kõige enamkasutatavaid valemeid? Või kuidas teha sihtrühmauuring, ja mis on selles oluline teada? Vii ennast copywritingu baasasjadega kurssi ja kirjuta chatGPT abiga mõjusaid turundustekste. 

See võimaldab sul saada paremaid ja täpsemaid vastuseid. Õiged promptid annavad selgemad juhised ja suunavad süsteemi vastama soovitud teemale või küsimusele. Vii ennast copywritingu baasasjadega kurssi ja oskad chatGPT-d oluliselt paremini kasutada. 

Saad endale kohe supertööriistad, millega veebilehte ehitada. Ja mitte piiratud litsentsi, vaid saad eluaegse litsentsi ühele oma veebilehele:
Astra PRO, on WordPressi üks populaarsemaid teemasid. Seal on ka tasuta versioon, mida kasutame tasuta väljakutsel. Aga PRO lukustab sinu jaoks lahti väga palju kasulikke funktsioone, mille abil saad ehitada näiteks kodulehe päist ja jalust mugavamalt või e-poe lehti kohandada nii nagu soovid. 
Ultimate Addons for Elementor , sisaldab 40+ lisamoodulit, mida tasuta Elementoris ei ole. Lisaks veel 100+ valmiskujundatud lehte ning 200+ sektsiooni. 
Premium Starter Templates sisaldab ka tasulisi kujunduspõhjasid, mis muidu “premium” märgistuse all lukustatud on. 

Preemiumitel on järelvaatamine kõikidele koolitustele kuus kuud

Üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma koduleht kiireks muuta Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et tulla välja Googles ja olla kasutajasõbralikum.