Koduleht pole veel valmis või ei tööta ootuspäraselt?

Ühine jätkupaketiga ja paneme sinu kodulehe sinu ettevõtte jaoks tööle!

Oled juba õpinädalal osalenud ja alustanud oma kodulehe loomisega, kuid pole seda veel lõpule viinud või tundub, et see ei too oodatud tulemusi?

Kutsume sind ühinema jätkupaketiga, mis aitab sul kodulehe täielikult valmis saada ja panna selle sinu ettevõtte heaks tööle.

Arendades veebilehte, kasvatad oma äri

Liiga palju põhjuseid, et osaleda ja mitte ühtegi vabandust, et asja edasi lükata.

Ligipääs kõikidele Proua Eksperdi koolitustele

Üle 200 samm-sammulise video, mis aitavad sul kodulehte ehitada ja optimeerida.

Õpi omas tempos – saad vaadata materjale siis, kui sul on vaba aega.

Regulaarsed grupikõned, kaks korda kuus

Kaks korda kuus, iga teine kolmapäev kell 18 ja kolmas kolmapäev kell 12,  toimuvad grupikõned, kus arutame tehnilisi probleeme ja pakume lahendusi.

Võimalus saada personaalset abi ja juhendamist.

Toetav kogukond ettevõtjatest

Sõbralik ja toetav kogukond ettevõtjatest, kes aitavad üksteist edu saavutada.

Privaatne  Veebikooli grupp, kus saad küsida nõu ja jagada kogemusi.

KODULEHE ARENDAMISE JÄTKUPAKETT ETTEVÕTJATELE

29 KUUTASU
  • Varem õpinädalal osalenutele, kes soovivad lisatuge.
  • Ligi 200 salvestatud videokoolitust, samm-sammulised juhendid iseseisvaks tegutsemiseks
  • 2 x kuus küsimuste ja vastuste grupikoolitust, kus aitame sul asjad ära teha. Varasemad osalejad on hinnanud grupikoolitusi eriti kõrgelt, kuna seal saad vastused ka väga spetsiifilistele küsimustele. Pole ka harv juhus, kus teeme sinu eest asjad ära. Kindel on, et saad kõikidest tehnilistest takistustest üle.