Õpinädal: Tee endale uus koduleht!

Pane veebileht tööle ja ole müügihooajaks valmis!

Veebikooli Suvekool

Veebikooli Suvekool aitab sul kasutada suvepuhkust produktiivselt ja arendada oma kodulehte mitu sammu edasi!

Kujuta ette, et koduleht teeb tööd ja sina puhkad 🌞⛱️ Toob sulle uusi kliente ja päringuid, ja teeb veel pool klienditeeninduse tööd ka ära.

See on võimalik – see on Suvekooli eesmärk!

Muide, osalejatele kingime 🎁mitmesaja väärtuses WordPressi tööriistu.

Pileti soodushind on vaid 79 eurot. 

Rohkem kui 1000 tehtud
kodulehte ja e-poodi

Koolitustel on osalenud enam
kui 8000 inimest

Ligi 250 tundi reaalajas toimunud koolitusi

Koduleht ei ole ainult visiitkaart, vaid sinu ettevõtte müügimees ja klienditeenindaja ühes isikus

Möödas on need ajad, mil koduleht täitis ainult visiitkaardi rolli. Nüüd saab sinu veebileht olla sinu ettevõtte kõige eeskujulikum müügimees ja teenindada sadu kliente päevas. Palka ta ei küsi. Haigeks ei jää.

Ainuke, mida ta vajab, on sinu tähelepanu. Alguses rohkem, hiljem vähem. Suvekoolis teedki koos teistega asja ära, et sügisele rahuliku südamega vastu minna.

Õpi ja tegutse iseseisvalt

Suvekooliga ühinedes saad ligipääsu koolitusvideotele ja juhenditele, kus näitame samm-sammult, kuidas veebilehte ehitada.

Õpi oma tempos kodust lahkumata. Pole vaja kindlal kellaajal kohal olla – saad õppida just siis, kui sul on vaba aeg!

Suhtle ja küsi abi 24/7

Suvekooli suhtluskanal on Slack. See on piisavalt mobiilne, et saad alati nõu ja abi küsida. Kasvõi samal ajal poejärjekorras olles.

Nüüd tuleb klišeelik lause, aga see sobib siia nii hästi: “Koos jõuame kaugemale.” Sest sind toetavad teised osalejad ja kogenumad tegijad.

Reaalajas veebikoolitused

Suvekoolis on kokku kolm reaalajas toimuvat veebikoolitust. Seal saad küsida spetsiifiliselt enda kodulehe kohta.

Ja päris tihti on juhtunud nii, et koolitajad lähevad sinu veebilehe sisse ja aitavad asja naksti korda saada.

 

Kas sul jäi veel mõni vabandus, miks sa ei peaks suve jooksul oma veebilehe valmis tegema?

Ja mitte ainult valmis – vaid enda ettevõtte heaks tööle panema! Ei jäänud? No siis pole muud, kui ühine teiste ettevõtlikega, kes suvel oma veebiäri käima lükkavad.

Ohhoo! Kas tulemas on uued koolitused? Jah!

Turundus

Suvekooliga ühinedes saad osa uutest koolitustest, mis aitavad sul oma veebilehe turunduslikult tööle panna. Näiteks hüljatud ostukorvi meeldetuletused või kassa lehel lisamüügid. Ja see on alles algus!

Automaatika

Tutvustame sulle pluginaid, millega saad väga palju tegevusi automatiseerida. Nagu näiteks veebilehe igapäevase varunduse või arvete väljastamine klientidele.

Müük

Müügitöö on vaevarikas? Pole probleemi. Pane oma koduleht müüma. Näitame sulle, kuidas pluginad teevad sinu eest müüki, samal ajal kui sina rannas peesitad. 

Mida Suvekool sisaldab:

Veebikooli kodulehe tegemise koolitustel on osalenud ligi 8000 inimest

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat.

Liisa Sildmaa

Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. 

Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada.

Anneli Pille

Koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama.

On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust.

Aili Püks

Suvekooli koolitajad ja meeskond

Marika Juusu, koolitaja

Marikal on üle 20 aastase kogemust müügi- ja turundusevaldkonnas. Tal on eriline rõõm näha, kuidas isegi need, kes peavad end IT-s võhikuteks, suudavad luua ägedaid veebilehti.

Külalised

Muide, suvekooli kutsume külla ka teisi eksperte. Meil on käinud külas UI ja SEO spetsialistid jpt. Suvekoolis osaleb ka suurte kogemustega WordPressi ekspert Teet Bergmann, Veebimajutusest.

Olga Püss, Veebimajutusest

Olga Püss töötab Veebimajutuses IT-projektijuhina. Olga jagab praktilisi juhiseid, kuidas kasutada Veebimajutuse iseteenindust ja näitab, kuidas muuta veebileht turvaliseks.

Janika Mõru, assistent

Janika on kodulehe tegemise suvekooli assistent, kes hoolitseb selle eest, et kõik sujuks. Janika teab, kuidas muuta õppimine ja tegutsemine mõnusaks!

Suvekooli paketis on parimad WordPressi tööriistad

Osalejate saavad omale WordPressi populaarsemad tööriistad. Saad endale kohe supertööriistad, millega veebilehte ehitada. Ja mitte piiratud litsentsi, vaid saad eluaegse litsentsi ühele oma veebilehele:
– Astra PRO, on WordPressi üks populaarsemaid teemasid. PRO lukustab sinu jaoks lahti väga palju kasulikke funktsioone, mille abil saad ehitada näiteks kodulehe päist ja jalust mugavamalt või e-poe lehti kohandada nii nagu soovid. 
– Ultimate Addons for Elementor , sisaldab 40+ lisamoodulit, mida tasuta Elementoris ei ole. Lisaks veel 100+ valmiskujundatud lehte ning 200+ sektsiooni. 
– Premium Starter Templates sisaldab ka tasulisi kujunduspõhjasid, mis muidu “premium” märgistuse all lukustatud on. 
WP Rocket aastane litsents. Muudab sinu veebilehe kiiremaks vaid paari klikiga!

WP Rocket on üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma koduleht kiireks muuta. Kiire koduleht on oluline, et Googles paremini välja tulla. WP Rocketi aastane litsents on premium-paketis olemas!

Astra teema on üks populaarsemaid WordPressi teemasid, millel on sadu erinevaid kauneid valmiskujundusi, mille peale saad oma lehe ehitada. Astra PRO eluaegne litsents on premium-paketis olemas!

Esmaklassilised valmis kujundusmallid, mille abil saad veebilehe disaini nagu naksti valmis.  Kvaliteetne disain, kohandatavad elemendid ja lisafunktsioonid. Vali preemiumkujundus ja ole teistest ees!

Veebimajutuse poolt 3-kuud tasuta majutust Pluss paketis sinu kodulehele. Boonust saab kasutada ainut uue .ee lõpuga domeeni registreerimisel, olemasolevale paketile sooduskood ei rakendu. 

50+ elementi ja laiendust Elementorile. 
Ainulaadsete Elementori elementide kogum, mis viib veebidisaini uuele tasemele!

Qi Addons for Elementor on tasuta ja võimas lisarakendus Elementor leheküljaehitajale, mis pakub üle 60 täielikult kohandatava elemendi.

Mida arvavad need, kes on varasematel koolitustel osalenud...

Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi.

Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 

Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 

Elina Jürisaar

Minu jaoks oli kasulik kõik, mis puudutas tasuta tööriistu ja videojuhendeid oli mugav kasutada, järele vaadata ja vajadusel pausile panna.

Ann Täpp

puks sai leht laivi. Sain parema ülevaate, kuidas oma leht turvalisemaks muuta ja milliseid pluginaid eelistada.

Soovitan kindlasti kõigile koolitust, sest lihtsam, kiirem ja tõhusam on sellisel viisil kodulehe tegemine selgeks saada ja teadmised värsked hoida, kui lõputult ise pusima jääda. Lisaks on koolitajad väga sõbraliku ja lahke suhtumisega!

Inga Eglit

Ühine teiste ettevõtlikega, kes oma veebiäri käima suvel käima lükkavad. 

“Mina jäin õpinädalaga väga rahule. Ma küll ei jõudnud osaleda kõigil kokkusaamistel, kuid ma kuulasin endale sobival ajal need järgi ja hoidsin järge veebikooli loengutel. 🤓

Ma olen väga tänulik ja positiivselt üllatunud, et ma suutsin ise endale kodulehe luua.

Ma olen elus lasknud endale teenusena kodulehte luua ja maksnud selle eest tuhandeid ning nüüd sain ma põhimõtteliselt “kommiraha” eest endale sellise kodulehe, mida sisimas soovinud olen.

Kodulehe tegemine tundus mulle alati millegi sellisena, mida ma kindlasti kunagi teha ei oska, aga suutsin endale vastupidist tōestada. 🥳

Greete Jalast

Milliste kuludega arvestada, kui sa endale ise WordPressi lehte teed?

Kuigi WordPressi sisuhaldusplatvorm ise on tasuta, kaasnevad kodulehe loomisega siiski teatud kulud. Esiteks on vajalik leida sobiv majutuslahendus sinu uuele kodulehele. Eestis pakuvad majutusteenust mitmed ettevõtted, sealhulgas Veebimajutus.

Majutusteenuse hinnad jäävad enamasti 10–15 euro vahemikku kuus, sõltuvalt valitud paketist. 

Veebimajutus pakub uutele klientidele võimalust kasutada majutusteenust esimesed kolm kuud tasuta. Kasuta teenust tellides promokoodi “VEEBIKOOL”.

Lisaks võid vajada kodulehe funktsionaalsuse laiendamiseks tasulisi lisapluginaid, mille hinnad varieeruvad keskmiselt 10–50 euro vahel. Kuigi paljud funktsioonid on saadaval tasuta ja enamasti pole keskmisele veebilehele lisapluginate soetamine vajalik.

Suvekoolis näitame sulle kuidas veebilehte tasuta tööriistadega valmis teha!