4-kuuline õpiprogramm

Produktiivsus ilma läbipõlemiseta

Loo endale süsteem, mis aitab sul asjad ära teha mitu korda kiiremini, ja tekita harjumused, mis hoiavad sind ka edaspidi energilise ja värskena.

Programmi tulemusena lood enda elustiili jaoks sobiva süsteemi ja tunned, kuidas aega ja energiat vabaneb. 

06.06 toimus õpiprogrammi infotund, kus rääkisime, mida õpiprogrammi jooksul edasi anname ja tutvustasime ka Todoisti programmi, mida õpiprogrammi jooksul põhjalikult kasutama õpid.

Sa ei pea enam tegema ületunde, et asjad saaksid tehtud.

Kas tunned, et päevad on liiga lühikesed ja sa ei jõua kõike, mida soovid ära teha? Kas oled tundnud, et sinu energia on pidevalt otsakorral ning ületöötamine on muutunud normiks, mitte erandiks?

Pole harvad need hommikud, kui pead end voodist välja vedama, tundes, et eelmine tööpäev pole veel lõppenudki.

Iga päev tundub nagu maraton, kus finišijoont ei paista kunagi. Kõige hullem on teadmine, et ükskõik, kui palju sa ka ei pinguta, ülesannete kuhi muudkui kasvab. 

“Produktiivsus ilma läbipõlemiseta” on programm, mis on loodud mikro- ja väikeettevõtjale, kes otsib tasakaalu töö ja elu vahel, et saavutada rohkem vähema ajaga.

Unusta lõputud töötunnid ja pidev stress. On aeg asjad uuesti enda kontrolli alla võtta.

Las teised teevad ületunde. Sina saad oma arvuti õigel ajal kinni panna, võtta aega iseenda jaoks. Veeta mõnus õhtu koos oma sõprade ja perega.

Sest kõik vajalik sai õigel ajal tehtud.

Vaata, mida õpiprogrammi jooksul õpid:

Mille poolest see õpiprogramm nii eriline on?

Programmi tulemusena muutub sinu tööstiil, aga ka mõtteviis. Sest lisaks tehnilistele nippidele, kuidas asju kiiremini ja efektiivsemalt ära teha, me anname sulle ka uue mõtteperspektiivi. 

Mis kasu on õppida, kuidas erinevate tööriistade ja tehnikate abil oma tööd kolm korda kiiremini teha, kui sa vabastatud aega õigesti ei kasutata ja selle asemel hakkad vanade harjumuste ja mõtteviisi mõjul veel rohkem mõttetult ringi sebima.  Veel hullem – veel rohkem üle töötama. 

Pole kasu sellest, kui muutud produktiivsemaks, aga tulemuseks on endiselt rahulolematus ja isegi suurem stress.

Me näitame sulle, kuidas muutuda tõeliselt efektiivseks, nagu Duracelli jänes, aga kelle patareid ei saa tühjaks.

Mõtle, kui hea tunne on õhtul tööpäev lõpetada, teades, et vajalikud asjad said tehtud!

Aitame sul hoida fookust olulisel, planeerida oma päeva paremini ja mis kõige tähtsam – märgata kohti, mida sammhaaval parendada. Neljakuuline õpiprogramm on ülesse ehitatud Todoisti,  ühe juhtiva ajaplaneerimise programmi efektiivsele kasutamisele. 

7 põhjust, miks on produktiivsuse õpiprogramm ülesse ehitatud Todoisti ajaplaneerimise programmile:

 1. Todoist on maailma kõige populaarseim ja enim auhindu võitnud produktiivsuse rakendus, mida kasutab igapäevaselt üle 30 miljoni kasutaja.
 2. Todoist on juba kasutusvalmis – sa ei pea alustama süsteemi ehitamisest vaid saad kohe pihta hakata oma tegemiste sisestamisest ja tegevuste sooritamisest. Struktuuri lood mugavalt kasutamise käigus.
 3. Todois on olemas iga seadme jaoks – selleks, et saaksid oma tegevused ja mõtted kirja panna mistahes hetkel on Todoisti meeskond näinud palju vaeva ja programm töötab igas seadmes – arvuti, tahvlis ja mobiilis (nii Android kui iphone jaoks).
 4. Todoist tasuline versioon maksab vaid 4 € kuus. Nii soodsat ja samas nii võimekat programmi turul ei ole!
 5. Todoisti kalendris on aja planeerimine imelihtne – võta vaid tegevusest kinni ja lohista sobivasse ajaaknasse oma nädala või kuu plaanis.
 6. Todoist ühendub väga laia valiku teiste programmidega – sa ei pea midagi topelt sisse kandma – alustame Todoisti kasutamist sellest, et ühendame kõik hetkel kasutusel olevad süsteemid.
 7. Todosti AI abil saab sekunditega sisestada ülesandeid, otsida sissekandeid, teha kokkuvõtteid ja luua filtreid.

 

Lisaks tehnilistele oskustele omandad uue mõtteviisi, mis aitab sul edaspidi ennast tööasjadest kergemini välja lülitada ja enda tegemiste üle rohkem rõõmu tunda! Kuidas? Tutvustades sulle laia valikut erinevaid lihtsaid praktilisi harjutusi, mida saad kasutada edasilükkamise vähendamiseks ja kohalolu suurendamiseks. 

Hommikul otsustada, mis on kõige tähtsam päeva tegevus on tihti kõige lihtsam samm. Selles õpiprogrammis keskendume nendele oskustele, mis aitavad sul päeva olulisima ülesandega pihta hakata, fookust hoida ja hiljem lõpetatuse tunnet tunda.  

Aitame leida fookusharjutused, mida saad kasutada olemasolevate harjumuste asendamiseks ning õpetame, kuidas luua endale sobivad süsteemid tööde haldamiseks. 

Lisaks, me õpetame sulle, kuidas jääda rahulikuks ka kõige pingelisemates olukordades, tõstes seeläbi su igapäevast tööefektiivsust ja elukvaliteeti.

Korrasta oma töö ja elu ning saavuta kontroll oma ajakasutuse üle!

Anname sulle tööriistad ning tehnikad, mis aitavad sul senise kolme tunni asemel ühe tunniga asjad ära teha!

See pole ainult aja kokkuhoid; see on su uus võime kasutada tehnoloogiat nii, et see toetab sinu isiklikke ja tööalaseid eesmärke. Saad oskused, mis muudavad su digitaalselt vilunumaks ja konkurentsivõimelisemaks turul, kus kiirus ja efektiivsus loevad kõige rohkem.

Alustame osalemiseks vajalikest programmidest: Todoist, Slack ja Zoom. Seejärel keskendume igapäeva tööks vajalikele programmidele: failide haldus (Google drive ja drive for desktop), Gmail ja Google Calendar ja teeme süsteemid efektiivsemaks: Toggl, Chrome ja Koalendar.  Jooksalt harjutame ChatGPT ja teiste AI lahenduste kasutamist.

Programmi lõpuks

 1. kasutad Todoisti oma igapäevaste tööde halduseks ning nädala planeerimiseks,
 2. kasutad endale sobivat hommikurutiini, lõpurutiini ning päevakava,
 3. oled korrastanud keskkonnad, kus tekivad failid (arvuti failid, Google drive, pildid),
 4. oled sisse seadnud programmid ja liidestused, kus automaatikad teevad ära vähemalt poole tööst,
 5. kasutad arvutit efektiivsemalt hoides kokku aega tehes samu tegevusi nutikamalt,
 6. kasutad ChatGPT igapäevaülesannete lihtsustamiseks,
 7. kasutad teadlikult erinevaid taktikaid prokrastikeerimise ületamiseks ja enda piiride seadmiseks.

Õpiprogrammi kava

Õpiprogrammi eesmärk on vähendada töökoormust ja luua rohkem aega puhkuseks ja uuteks arenguvõimalusteks nii tööalaselt kui isiklikus elus.

Õpiprogramm on ülesse ehitatud regulaarsetele juhendatud kohtumistele – iganädalased grupikoolitused.

Grupikoolitused lõpevad alati Q&A-ga, kus saab küsida nõu enda murekoha lahendamisel – olgu selleks postkasti haldus või tööde olulisuse määramine. 

Küsimusi saab esitada ka 24/7 Slackis, kus vastavad nii õpiprogrammi mentorid, assistendid kui ka teised osalejad.

Lisaks saavad õpiprogrammi osalejad osaleda Veebikooli koostöötamise reedel, mis toimub kaks korda kuus ja kus osalevad ka kõikide teiste VK õpiprogrammide liikmed.

Kuu esimestel kohtumistel suurendame produktiivsust tehnoloogia abil – keskendume süsteemidele, mida on vaja üks kord seadistada selleks, et edaspidi haldamiseks vajalik aeg minimaliseerida või oskustele, mis muudavad töötegemise sujuvamaks ja mugavamaks.

Kuu viimasel nädalal keskendume mõtteviisile ja süsteemidele, mis tagavad suurenenud produktiivsuse kõrval kvaliteetsema ajakasutuse ning piisavalt ruumi puhkamiseks, et hoida ära läbipõlemist.

Teame omast kogemusest, et ainult produktiivsuse suurendamine on ohtlik, sest rohkem saavutades on tõenäolisem nii ületöötamine kui läbipõlemine.  

Selles programmis keskendume tasakaalule – aitame luua igaühe personaalse läbipõlemise ennetusplaani keskendudes sümptomite äratundmisele ja nendele praktiliste lahenduste väljatöötamisele.

Programmi materjalidele ja live kõnede salvestustele ligipääs aasta lõpuni.

Sind juhendavad eksperdid, kes on ajaplaneerimise tõelised entusiastid. Seega, me teame kuidas sind aidata!

Janika Mõru

Janika on virtuaalne assistent, koolitaja, mentor ja kogemusnõustaja.

Janika edu võti on tema lahenduskeskus ja tema motoks on: kui miski ei tööta nii nagu võiks, siis saab selle korda teha. Kas juurde õppides, tehnilisi seadistusi kohandades või mõtteviisi muutes. 

Talle meeldib pigistada kasutatavatest programmidest välja maksimaalne – hoiab end kursis programmide uuendustega, testib meeleldi uusi funktsioone ning annab oma parimad nipid õpinädalal sulle edasi. 

Janika on edukalt korraldanud üle 20 koolituse ning kokku on osalenud tema korraldatud üritustel ligi 8000 inimest. 

Läbi aastate on Janika on läbi viinud erinevaid koolitusi alates käsitöö töötubadest Veebikooli reedehommikuste ampsudeni  tuues kokku oma pedagoogikahariduse, nõustajaoskused ja õpetamiskire.

 Koolituste puhul keskendub Janika “kuidas seda teha” poolele kasutades lihtsat sõnavara, rahulikku tempot ning tuues rohkeid näiteid – tema eesmärk on panna osalejad kohtumise ajal tegutsema, et mure saaks kohe lahenduse mitte ei jääks tööde nimekirja rippuma. Mida lihtsam on lahendus, seda kergem on seda päriselt rakendada! 

Janita Raudsepp (avastusruum.ee)

Janita on rahvusvaheliselt sertifitseeritud NLP treener ja koolitaja. 

Janita teab, kuhu on võimalik jõuda ületöötamise ja tasakaalu puudumise tõttu, sest ta on kogenud tööalast läbipõlemist IT-sektoris. 

Lisaks NLP põhimõtetele toetub ta ka iseenda ATH ehk aktiivsus- ja tähelepanuhäirega elamise kogemusest. ATH-ga inimeste jaoks sageli ei sobi traditsiooniliselt pakutavad lahendused ning edu saavutamiseks on vajalik olla oluliselt paindlikum ja omada suuremat enesejuhtimise tööriistade pagasit, et eluga toime tulla ja edu saavutada.

Janita soovib inimestele anda praktilisi ja paindlikke vahendeid, mida koheselt oma ellu rakendada saaks, et leitud lahendused oleksid jätkusuutlikud ning aitaksid edu saavutada ka iseseisvalt tegutsedes.

Õpiprogrammis saab osaleda kuni 20 inimest!

Palju programmis osalemine maksab?

Õpiprogrammi eesmärk on aidata sul luua tasakaal töötamise ja puhkuse vahel, suurendades produktiivsust ja vähendades ületöötamist. 

Me ei anna üks ühele harjutuste plaani. Me anname viisid, kuidas harjutusi endale sobivaks teha ning toetame personaalse süsteemi ülesse ehitamisel. Keskendume oskustele, mille abil oled võimeline hiljem iseseisvalt tegutsema ja muudatusi ellu viima.

Õpiprogrammi maksumus on 491,8 eur + käibemaks. 

Kui see on korraga makstes liiga suur summa, siis saad kassa lehel valida ka mitmes osas või järelmaksuga tasumise.

Programmile kehtib 30-päevane 100% raha tagasi garantii! 

See programm on sulle kui:

 • sul on uskumused ja väärtused, aga need üldse ei tööta;
 • oled visiooni ja motivatsiooni juba 10x üles leidnud, aga need pole ikka töötanud.

Me ei anna üks ühele harjutuste plaani, me anname viisid kuidas leida just endale sobiv süsteem.

Janita Raudsepp
avastusruum.ee

Ühine õpiprogrammiga riskivabalt!

Kui sa leiad, et see ei ole see, mida otsid, siis kirjuta meile 30-päeva jooksul ja me maksame raha tagasi. No questions asked!

Mida teised koolitajatest arvavad?

“Janika on tõeline professionaal oma valdkonnas. Tal on hämmastav teadmistepagas ning tema oskus oma teadmisi ja nippe jagada on imetlusväärne.

Milline entusiasm, positiivsus ja kvaliteet! Tema juhendamine on selge ja toetav ning jagatud juhendvideod on mõnusasti jälgitavad, arusaadavad ja motiveerivad. Need videod on tõesti väärt igat vaatamise sekundit!”

KAARI TEINO
Virtuaalne assistent

“Nii asjalikku ja toredat õppematerjali pole hulk aega näinud nagu Janika produktiivsuse nipid.

Minu jaoks oli see nagu hea kriminaalromaan, mida ei saa enne käest panna, kui viimane leht käes pole. Kuigi ma pole just algaja, siis leidsin siit palju kasulikku enda jaoks.

RIHO MICHALSKI
Veebikooli õpinädalal osaleja

“Janita töötuba andis mulle selge ülevaate, millised uskumused mind hetkel kõige tugevamalt ettevõtluses mõjutavad. Ning kohe ka lahendused, kuidas nendega tegeleda!

Tegevused olid piisavalt kaasavad ja praktilised ehk juba samal päeval oli tunne, et olen sammu edasi liikunud.

ILONA TINT
ilonatint.ee

“Janita on põhjalik ja õppijatest lähtuv. Ta peab oluliseks, et me ei veedaks mitte ainult mõnusalt aega, vaid et kohtumisel või koolitusel oleks ka tulemus ja õppimine.

Tema rõõmsameelsus ja entusiasm on nakkavad ning aitavad suurepäraselt luua turvalise ja mõnusa õpikeskkonna.

HELENA HEIDEMANN
Õpidisainer

“Janital on eriline oskus luua süsteemne ja õppijakeskne koolitus, kus valitseb soe õhkkond ning millest on kasu igaühele, kes on valmis avastama endas uusi tasemeid.

ANDRES KIVISELG
andreskiviselg.com

“Janikast lausa õhkub suurt tahet inimesi aidata ja seda ta ka teeb!

Tegime Janikaga konsultatsiooni ning selle asemel, et ma oleksin päevade kaupa üritanud infot leida, kuidas midagi teha, tegi Janika mulle asjad kiirelt ja lihtsalt selgeks.

Ta oskas tähele panna detaile, mille peale ma ise mitte kunagi ei oleks tulnud. Olen Janikale abi eest ülitänulik ning väga-väga soovitan!

ANNIKA TELL
Inpire Moms To Lead Academy asutaja ja coach

Janika produktiivsusampsud - nipid ja trikid ajakulu vähendamiseks 💯

Õpiprogrammi jooksul tutvustab Janika mitmeid kasulikke ja praktilisi nippe, mille abil vähendada tööülesannetele kuluvat ajakulu. Vaata mõnda näidet allpool.

Rullikuga vahelehtede avamine

Kas teadsid, et hiire rullik ei ole ainult lehe üles-alla liigutamiseks? Sellel on ka nupu funktsioon samuti nagu vasakul ja paremal hiireklahvil. Vaata videost, kuidas hiire rullikuga avada linke uutele vahelehtedele.

Kodulehe sektsiooni linkimine

Kas teadsid, et saad veebilehel ära märkida kindla pealkirja või lõigu ja saata lingiga edasi selliselt, et selle avamisel avaneb leht just selle äramärgitud koha peal? Vaata videost, kuidas seda teha.

Suletud vahelehe taastamine

Kas oled veebilehe akna mõnikord liiga kiiresti sulgenud, aga tegelikult oli vaja seda veel kasutada? Vaata videost, kuidas saad suletud lehe taas avada selle koha pealt, kus sul lugemine pooleli jäi.

Emotikonide kiirklahvid Windowsis

Kuidas lisada emotikonid kiirklahvidega ükskõik millise teksti sisse? Vaata videost, kuidas lisada emotikone ka sellistesse kohtadesse, kus nende kasutamine pole otseselt ettenähtud.

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Programmi eesmärk on aidata saavutada parem tasakaal ja kontroll enda töötamise, ületöötamise, prokrastineerimise ning puhkuse vahel. 

Programm sobib nii palgatöötajatele kui ettevõtjatele. Programmis osalemise eelduseks on, et sul on võimalik valida oma töötamise viis. Isegi kui aeg ja koht on tööga seoses paika pandud on võimalik oma mõtteviisi muutmise abil nii paljut korda saata. 

600 €. Kui see on korraga makstes liiga suur summa, siis saad kassa lehel valida ka mitmes osas (lisatasudeta) või järelmaksuga tasumise. 

Koolitused toimuvad neljapäeviti kell 14.30-16.00 Grupikoolitused kestavad kuni 1,5 tundi. Jooksvalt saab küsimusi esitada ja suhelda grupi Slacki kanalis. 

Lisaks saad ligipääsu e-keskkonda, kust leiad videomaterjalide salvestused iseseisvaks tegutsemiseks. 

 Jah, kõik koolitused salvestatakse ja need on kättesaadavad järelvaatamiseks kuue kuu jooksul. 

Õpiprogrammi koolitajateks on virtuaalassistent ja koolitaja Janika Mõru ning  koolitaja ja NLP treener Janita Raudsepp. 

Jah, programmil on privaatne grupp, kus saab esitada oma küsimusi ja saada abi oma spetsiifilistele küsimustele. 

Iga kuu toimuvad ka grupikoolitused, kus vastame osalejate küsimustele. 

Grupp alustab juuni alguses. Programm kestab 4 kuud.

Koolitaja Janika Mõru salvestab õpiprogrammi jooksul produktiivsust suurendavaid tehnilisi õpetusi – Todoisti seadistamine, Gmaili korrastamine,  Koalendri broneerimiskalendri loomine, Google Calendri nipid jms. 

Jah, kui leiad, et programm ei vasta vajadustele, on võimalik programmist lahkuda. Programmile kehtib 30 päevane garantii.

Suvi on puhkamiseks, aga seda on väga raske saavutada kui pidevad asendustegevused ja oluliste tegevuste edasilükkamised viivad ületöötamise ning pikkade tööpäevadeni.

Programm toimub suvel, et koos juhendajate abiga saaksid luua endale süsteemid, mille abil vähendada töötunde ja luua rohkem võimalusi kvaliteetsemaks puhkuseks.  

Iganädalane kohtumine neljapäeva pärastlõunal on justnimelt seda silmas pidades – kui õpid neljapäeva õhtuks töödele joont alla tõmbama ja sinu töö iseloom seda võimaldab, siis saad reede vabaks võtta. 

Jah, ostukorvis saad valida kohese makse, kahes-kolmes jaos maksmise või järelmaksu vahel. 

Jah, ostukorvis saad märkida arve saaja andmed. Ettevõtte nimel 2-4 osamaksena  maksmiseks tuleb saata email info@veebikool.ee – lisa juurde ettevõtte andmed ning mitut osamakset on vaja. Kõik arved väljastame korraga ja kuuluvad maksimisele vastavalt maksetähtajale. 

Väga vahva, et viimase punktini jõudsid – kasuta ostukorvis koodi produktiivsus40 ja saad 40% soodustust :) 

Vaata koolituste teemasid, mida koos läbime. 

Õpiprogrammi kava on ülesse ehitatud ühisõppele – regulaarsed tihedad kohtumised, väikesed õpiampsud ning pidev tugi aitavad kaasa uute produktiivsust suurendavate ja ületöötamist vähendavate harjumuste kujunemistele. 

Materjalid lisanduvad igal kuul jooksvalt. E-kursusi, mida oleks lisaks vaja iseseisvalt õppida ei ole. Vabasta oma graafikus neljapäeva pärastlõuna ja võid peatselt avastada, et oled tänu suurenenud produktiivusele ja paremale planeerimisele üle läinud neljapäevale töögraafikule.

Suhtlemiseks kasutame eraldi Slacki keskkonda. Slack on nagu Facebook Messenger, aga ilma sotsiaalmeedia ahvatlusteta, liidestatav Todoisti jms programmidega ning võimaldab teavitusi täielikult kohandada. Näiteks saad telefonis ja tahvlis kõik teavitused välja lülitada, samas kui arvutis ilmub vaid väike täpp ikoonile kella kõrval. Arvuti ei tee häält ega vilgu, mis tähendab, et saad ise otsustada, kus ja kuidas sa sisu tarbid – saad hoida oma fookust! 

Grupikoolitused toimuvad neljapäeviti kell 14.30-16.00
Esimesel ja teisel kuul iga nädal, kolmandal ja neljandal kuul ülenädalati. 

1. kuu: töötava produktiivsuse süsteemiga alustamine

Läbipõlemiste kohtumisel keskendume küsimustele: mis on läbipõlemine, produktiivsus, prokrastineerimine ja miks peaksid praegu nendele mõtlema?Kuidas sinul sümptomid avalduvad?

Produktiivsuse kohtumistel keskendume Todoistis sinule sobiva lahenduse ülesse seadmisele. Loome koos vajalikult liidestused, et olemasolevad tööde haldused kiirelt Todoistiga ühendada ja tööde planeerimises esmane kord luua. 

Iganädalased kohtumised kujul:

30 minutit: nädala õpiamps
30 minutit: juhendatud nädala kokkuvõte ja uue nädala planeerimine
30 minutit: Q&A  – sinu võimalus küsida koolitajatelt nõu mistahes tehnilise lahenduse või mõtteviisi osas. 

 

 

 

2. kuu: produktiivsuse suurendamine ja ületöötamise vähendamine

Läbipõlemiste kohtumisel keskendume toimetulekuoskustele ja sellele, kuidas ületöötamise ja läbipõlemise sümptomitega toime tulla. 

Produktiivsuse kohtumistel keskendume produktiivsuse tehnikatele ja nende rakendamisele Todoistis, Google Workspaces jms. 

Iganädalased kohtumised kujul:

30 minutit: nädala õpiamps
30 minutit: juhendatud nädala kokkuvõte ja uue nädala planeerimine
30 minutit: Q&A  – sinu võimalus küsida koolitajatelt nõu mistahes tehnilise lahenduse või mõtteviisi osas. 

3. kuu: prioriseerimise ja fookuse suurendamine

Läbipõlemiste kohtumisel keskendume prioriseerimisele – mille põhjal otsuseid vastu võtad ning mis on sinu jaoks päriselt oluline? Otsustusväsimusese ületamiseks vajalike oskuste harjutamine. 

Produktiivsuse kohtumistel keskendume produktiivsusega seotud harjumustele – loome “sildu” otsustamise ja tegutsemise vahel pakkudes laia valiku harjutusi, mida kasutada ühelt töölt teisele üleminekuks, fookuse suurendamiseks või töötamise lõpetamiseks. 

Ülenädalased kohtumised kujul:

30 minutit: nädala õpiamps
30 minutit: juhendatud nädala kokkuvõte ja uue nädala planeerimine
30 minutit: Q&A  – sinu võimalus küsida koolitajatelt nõu mistahes tehnilise lahenduse või mõtteviisi osas. 

Vahele jäävad nädalad on enesekontrolliks – kas nädala reflekteerimine ja planeerimine on grupi kohtumiste abil kinnistunud või vajad eduks lisatuge. 

4. kuu: enesejuhtimise oskuste ja harjumuste kinnistamine

Viimasel kuul keskendume iseseisuse suurendamisele. Tänu paranenud enesejuhtimisoskustele ning tehnilistele produktiivuse nippidele on negatiivne prokrastineerimine asendunud produktiivse tegutsemise või rahuldustpakkuva puhkusega. 

Üle nädala toimuvad kohtumised aitavad leida nõrku kohti süsteemis, mida koolitajate abil kohandada. 

Ülenädalased kohtumised kujul:

30 minutit: nädala õpiamps
30 minutit: juhendatud nädala kokkuvõte ja uue nädala planeerimine
30 minutit: Q&A  – sinu võimalus küsida koolitajatelt nõu mistahes tehnilise lahenduse või mõtteviisi osas.