Kodulehe ja e-poe tegemise koolitused

TEE ENDALE KODULEHT VÕI E-POOD

Siit leiad tasuta ja soodsad videokoolitused, saad kohe veebilehe tegemisega pihta hakata.

Kui tunned, et vajad tuge, osale õpinädalal (soodushind vaid 9 eurot), kus saad küsida abi juhendajatelt!

Õpi juhendajate abiga! Soodushind vaid 9 eurot.

Kuigi veebilehe loomine pole enam raketiteadus, võib üksinda selles lõputute valikute maailmas ära eksida.

Ära kuluta tunde Google’is otsimisele, kui asja saab minutitega ära teha! Osale õpinädalal, kus saad küsida abi WordPressi praktikutelt. See on sinu kiirtee tulemuseni.

Osale meie kodulehe tegemise õpinädalal, mis toimub igal kuul.

Õpinädala jooksul saad koos teistega tegutseda ja juhendajatelt nõu küsida.

Rohkem kui 8000 inimest on juba õpinädalatel osalenud. Iga kord loosime välja auhindu, mille väärtus küündib mitme tuhande euroni.

See on sõbralik ja inspireeriv võimalus oma unistused ellu viia!

Õpi iseseisvalt ja hakka kohe pihta!

Veebikoolis tähendab õppimine tegutsemist. Seega, kääri käised üles. Viska segajad toast (ja ka peast) välja. Ja hakka aga pihta.

Kuidas alustada? Üks viis on vaadata tasuta tunniajane video ja selle järgi tegutseda. Teine võimalus on valida põhjalikum e-kursus. Kursuselt leiad juhendid, kuidas e-poodi teha, ja saad WordPressist veelgi rohkem teada.

Vaata tasuta YouTube’ist tunniajalist õppevideot ja loo oma esimene WordPressi veebileht.

Siit leiad ka põhjalikuma e-kursuse, mille abil omale uus veebileht teha.

Võta meiega ühendust!

KKK

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus.

Veebikoolis saad õppida kodulehtede tegemist nii iseseisvalt kui ka grupikoolitustel.

E-kursused pakuvad ampsudeks jaotatud videojuhendeid, mis võimaldavad sul kohe alustada ja järk-järgult oma veebilehte ehitada.

Grupikoolitused ehk õpinädalad sisaldavad e-kursuse materjale, kuid pakuvad lisaks reaalajas toimuvaid koolitusi ja võimalust küsida juhendajatelt nõu.

Tõesti, kui Eestis ringi vaadata, siis kodulehtede tegemise koolituste hinnad on tavaliselt mitusada eurot. Aga miks pakub Veebikool siis tasuta või soodsate hindadega koolitusi?

Põhjus on lihtne: Veebikooli taga on Veebimajutus.ee. Kuna Veebimajutus.ee põhitegevuseks on pakkuda majutusteenust kodulehtedele, siis tasuta või soodsad koolitused on võimalus oma kliente väärtustada ja hoida.

Selleks, et pakkuda kõige alustajasõbralikumat majutusteenust, loodi tütarettevõte Veebikool OÜ.

Koostöös Veebimajutusega on meie ülesanne aidata sinul, ettevõtjana, oma unistusi teoks teha. Sest kui sinul läheb hästi, siis läheb ka meil hästi!

Lisaks, kuna materjalid on salvestatud, ei ole Veebikoolile oluline, kas neid vaatab sada või tuhat inimest. Just see ongi digimaailma võlu: sa ei pea enam maksma tuhandeid eurosid isiklikuks arenguks.

Veebikoolis õpetame, kuidas luua WordPressi kodulehti. Kas teadsid, et peaaegu pooled maailma veebilehtedest on loodud WordPressi abil?

WordPressi maailm on tohutult suur ja lai. Üksi seal navigeerides on lihtne ära eksida, sest WordPressi teemasid ja pluginaid leidub kümneid tuhandeid.

Oleme sinu jaoks valinud välja parimad neist. Koolitustel õpetame, kuidas ehitada veebilehte kasutades Astra teemat ja Elementori veebiehitajat. Näitame, kuidas nende tasuta tööriistadega suurepärane veebileht valmis meisterdada.

Kuigi WordPressi sisuhaldusplatvorm ise on tasuta, kaasnevad kodulehe loomisega siiski teatud kulud. Esiteks on igale kodulehele vaja veebimajutust.

Eestis pakuvad majutusteenust mitmed ettevõtted, sealhulgas Veebimajutus, ja hinnad jäävad 10–15 euro vahemikku kuus, sõltuvalt valitud paketist.

Veebimajutus pakub uutele klientidele võimalust kasutada majutusteenust esimesed kolm kuud tasuta. Kasuta teenust tellides promokoodi “VEEBIKOOL” ja saad kolm kuud tasuta!

Lisaks võid vajada kodulehe funktsionaalsuse laiendamiseks tasulisi lisapluginaid, mille hinnad varieeruvad keskmiselt 10–50 euro vahel. Kuigi paljud funktsioonid on saadaval tasuta ja enamasti pole keskmisele veebilehele lisapluginate soetamine vajalik.

Koolitustel näitame sulle kuidas veebilehte tasuta tööriistadega valmis teha!

Kasutades kvaliteetseid turvapluginaid, mida me koolitustel tutvustame, võid üldjuhul olla kindel oma lehe turvalisuses.

Veebimajutuse Pluss paketis on hinna sees üks parimaid WordPressi turvapluginaid. Muretsemiseks ei ole põhjust!

Kõikidele Veebikooli koolitustele kehtib 14-päevane 100% raha tagasi garantii. Nüüd ja alati!