Loading Sündmused

Virtual Sündmus Virtual Sündmus

Registreeri SIIN

Töötoa tutvustus:

Digitaalne turundus on pidevas arengus, ja tehisintellekt (AI) on muutumas üha kesksemaks tööriistaks edukate strateegiate kujundamisel. Tasuta koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad süvendada oma teadmisi digitaalse turunduse vallas, eriti seoses müügitunnelite optimeerimise ja AI rakendamisega.

Koolitaja Katrin Vilimaa-Otsing aitab ettevõtetel nende eelarvest maksimumi võtta. Ta on ehitanud mitmeid müügitunneleid ja automatiseeritud turunduslahendusi, mis säästavad aega ja vähendavad ebaefektiivsusi turundustegevustes.

Miks peaksid osalema?

✅ Avasta AI võimalused: Saage ülevaade, kuidas tehisintellekt võib muuta teie turundustegevusi efektiivsemaks.

✅ Praktilised näited ja demo: Tutvustame teile, kuidas rakendada AI tööriistu ja platvorme reaalsetes turunduskampaaniates.

✅ Küsimuste ja vastuste sessioon: Digistrateeg ja koolitaja Katrin Vilimaa-Otsing on valmis vastama teie küsimustele ja aitama teil mõista, kuidas AI võib teie äri kasvatada.

Kes peaks osalema?

Koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad oma turundustegevustes kasutada tehisintellekti võimalusi. Ei ole oluline, kas olete AI-s uus või otsite viise, kuidas oma olemasolevaid teadmisi rakendada.

Registreeri SIIN

Üksikasjad