Eksperdid

Praktikud ja koolitajad

Veebikooli eksperdid

Siit leiad esimesed põnevad teemad ja koolitajad.

Muide, ka sina võid tulla jagada oma oskusi. Kui sul on teadmisi ja kogemusi valdkondades, mis ettevõtjatele võib kasuks tulla, siis anna endast märku.

Sa ei pea olema koolitaja, meie aitame sind!

KATRIN VILIMAA-OTSING

Digiturundaja
Katrin on IT-haridusega turundaja. Ta aitab sul näha kõiki Facebooki reklaamide nüansse, millega ise õppides alati arvestada ei oska.

SIGRIT SÄGA

Väljakutsete strateeg
Sigrit on veebikoolitusäri loomise ja kasvatamise koolitaja. Ta aitab koolitajatel jõuda oma sihtrühmani ja ka finantsilise eduni.

LIINA OSTUMAA

Assistendikooli asutaja
Assistendikooli asutaja ja konsultant ettevõtjatele, kes soovivad nõu, kuidas endale sobiv abiline leida ning millest delegeerimist alustada.

STEN KREISBERG

Kasutajatestid (UX)
Sten on Sharewelli üks asutajatest. Ta näitab kuidas teha oma kodulehele kasutajateste, nii et saab selgeks 70% vigadest.

HANNA KRIISKA

Andmekaitse
Hanna on andmekaitseekspert, kes aitab mõista andmekaitse põhimõtteid ja maandada isikuandmete kasutamisega seotud riske.

VIIVIKA LUMBERG

Meiliturundus
Viivika on 18-aastase turunduskogemusega, viimased 5 aastat on ta keskendunud meilindusele.

ANU TÄHEMAA

Avalik esinemine
Anu on tunnustatud avaliku esinemise ekspert, kes annab tööriistad, kuidas muuta oma ettekanded meeldejäävaks.

MARIKA JUUSU

Kodulehtede tegemine
Marika on tegutsenud turundus- ja müügivaldkonnas juba rohkem kui 20 aastat. Ta õpetab kuidas teha ise endale kodulehte.

VALLO PÕLDARU

Digistrateeg, SEO spetsialist
Vallo on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Vallo fookuseks on SEO. Vallo klientide hulka kuuluvad Delfi, TalTech, City Motors jpt.

JANIKA MÕRU

Virtuaalassistent
Janika on virtuaalassistendina Google Workspace kasutamise meister ja näitab, kuidas tööelu efektiivsemaks muuta.

Hakka koolitajaks

Kas tunned, et su oskused võiksid olla kasulikud teistele ettevõtjatele?

Ära hoia oma teadmisi enda teada, jaga neid teistega! Sa ei pea olema koolitaja, otsime oma ala praktikuid. Tule Veebikooli ja jaga oma kogemusi teiste ettevõtjatega!