Loading Sündmused

🦊REEDENE ÕPIAMPS: Kuidas investeerida oma sissetulekut? – Kristi Saare

august 16 @ 10:00 - 10:30

TASUTA

Iga reede kell 10 toome Veebikooli reedehommikusel õpiampsul sinuni eksperdid, kes jagavad teadmisi oma valdkonna teemadel. 👩‍🏫 Reedehommikused õpiampsud toimuvad Veebikooli Facebooki lehel.

Seekordsel finantsampsul on meil külas investor Kristi Saare, kes räägib, kuidas investeerida oma sissetulekut. Investeerimine on tõhus viis raha kasvatamiseks 💰ja lisatulu teenimiseks, pakkudes laia valikut võimalusi, alates väärtpaberitest ja kinnisvarast kuni krüptovaluutade ja kunstiobjektideni📈.Kuigi investeerimine on muutunud Eestis iga aastaga aina populaarsemaks 📊, pole kõik veel selle teekonnaga algust teinud. Sageli võib alustamine tunduda hirmutav või keeruline, mis on ühtlasi ka põhjus, miks ei investeerita. Õnneks on meil külas Kristi Saare, kes aitab meil paremini orienteeruda investeerimisteemadel.

Kristi jagab:
✅ Kuidas alustada investeerimisega?
✅ Kuhu on mõistlik investeerida?
✅ Kuidas investeerimistegevusi maksustatakse?

Kristi Saare on Aasta investor 2021, ettevõtja ja Naisinvestorite Klubi asutaja. Kristi alustas  investeerimisteekonda aastal 2012 ja nüüdseks on rahatarkusest saanud tema südameasi. Ta asutas 2014. aastal MTÜ Naisinvestorite Klubi ja tal on oma rahatarkuse fookusega kirjastus WW Print (2020). Kristi on kirjutanud kaks raamatut “Kuidas saavutada finantsvabadus?” ja “Kuidas alustada investeerimisega?”.

Kristi alustas investeerimist vaid 10 euro kaupa, mis on sinu vabandus?

Nagu ikka, ka seekord on finantsampsu lõpus küsimused-vastused sessioon, kus saad esitada oma küsimusi ja saada personaalseid soovitusi. 😍

Üksikasjad

Kuupäev: