Kristen Teder

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

TUTVUSTUS ÕPIKURSUSED

TUTVUSTUS

Kristen Teder on kogenud veebiarendaja, kellel on rikkalik töökogemus digiagentuurides ning kes praegu tegutseb vabakutselise spetsialistina. Ta omab oskusi ja teadmisi, et lahendada keerulisi ülesandeid ning tema loodud veebilehed, näiteks lottemaa.ee, uusmaa.ee, quintessence.ee ja okofacefitness.com peegeldavad tema professionaalsust ja pühendumust.

Minust

• Olen pikaajalise kogemusega veebiarendaja, kes on spetsialiseerunud WordPressi ja WooCommerce platvormidele. Olen loonud mitmekülgseid veebilahendusi, kohandudes klientide erivajadustega, et pakkuda kvaliteetseid ja väärtuslikke digilahendusi.
  • Kontaktid

• Teemad Veebikoolis

• E-poe tegemine, WordPress, Woocommerce.
  • Teenused, millega saan abiks olla

• E-poodide ja kodulehtede tegemine WordPressis
  • ÕPIKURSUSED

Alusta