Õpi kasutama chatGPT abi

Tehisintellekt kui sinu ettevõtte uus superjõud

Võta oma äri juhtimisel appi tehisintellekt. Avasta, kuidas luua veebilehte tehisintellekti abiga või kasutada chatGPT abi turunduses!

Tee endale tehisintellekti abiga uus veebileht

Sellel tasuta e-kursusel näitan sulle, kuidas luua tehisintellekti abiga uus WordPressi veebileht.

WordPress on kõige populaarsem veebilehtede loomise platvorm, sest ta on piiramatute võimalustega. Koos sinu ettevõttega, saab kasvada ka sinu uus veebileht.

Pane tehisintellekt oma ettevõtte turunduses tööle!

Õpi kasutama ChatGPT-d oma turunduskampaaniate, e-maili kampaaniate, e-poe toodete kirjelduste, veebilehtede, kujundusideede jms jaoks.

Avasta lõputud võimalused, mida tekstilise tehisintellekti loovus võib sinu ettevõttele tuua. See kursus sobib kõigile, kes soovivad arendada oma teadmisi ja kasutada ChatGPT-d praktiliste lahenduste kasutamise valdkonnas.

🚀 Ära maga maha turundusrevolutsiooni!

Vii ennast kurssi tehisintellekti võimalustega!

Võta meiega ühendust!

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus.

Näitame, kuidas kasutada chatGPT-d ettevõtte turundamisel ja kuidas luua veebilehte, kasutades selleks tehisintellekti abi.

See kursus on mõeldud kõigile, alates ettevõtte juhtidest kuni turundus- ja müügispetsialistideni.

Kui tunnete, et te pole saanud chatGPT-st maksimaalset kasu või soovite lihtsalt oma oskusi täiendada, siis see kursus on teile.

Eesmärk on näidata, kui võimekas abiline chatGPT tegelikult on, sõltumata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast.

Kursuste vaatamiseks on vaja luua konto Veebikoolis. Seejärel leia lehelt chatGPT e-kursus ja seejärel alusta e-kursusega. E-kursus on edaspidi leitav sinu töölaualt, kui oled Veebikooli sisse loginud.

Kursuseid saab vaadata omal ajal ja omas tempos, pole ajalist piirangut. Kui oled Veebikooli sisse loginud, leiad e-kursuse oma töölaualt.

Muidugi! Kursuse materjalid on alati kättesaadavad, 24/7. Teil on võimalus kursust läbida omas tempos ja naasta materjalide juurde, kui soovite oma teadmisi värskenda.

Koolitajad on Richard Rõõmusaar, kes jagab teooriat ja praktilisi näiteid chatGPT kasutamisest.

Richard on veebimajutus.ee turundusjuht, kes kasutab igapäevaselt chatGPT abi ja oskab soovitada sulle erinevaid nippe, kuidas AI abil oma ettevõtet turundada.

Veebilehe tegemist koolitab Marika Juusu, kellel on aastatepikkune kogemus WordPressi veebilehtedega ning kelle koolitustel on osalenud juba ligi 8000 inimest.

Jah, need kursused on ideaalne algus neile, kes soovivad oma ettevõttega alustada. Siin õpetatakse, kuidas kasutada chatGPT-d nii, et te saavutate oma turunduseesmärgid kiiremini ja tõhusamalt.

Kursused koosnevad nii teoreetilisest kui praktilisest osast. Iga teema puhul räägib koolitaja esmalt, miks on midagi oluline teha, seejärel näitab, kuidas teha.

Ei, e-kursus on disainitud nii, et saaksite iseseisvalt õppida ja rakendada omandatud teadmisi oma ettevõttes. Kuigi jooksvat tuge ei ole, on kursuse materjalid piisavalt põhjalikud, et võimaldada iseseisvat edasiliikumist.