Õpinädalad

Veebikooli õpinädalad

Osale interaktiivsetel “Teeme ära!” tüüpi koolitustel, kus ühe nädala jooksul võtame fookusesse teemad, mis aitavad sul oma ettevõtet arendada ja uuele tasemele viia. Juhendajate ja teiste osalejate abiga saavad asjad palju kergemini tehtud, kui üksinda tehes. Õpinädalatel on osalenud juba ligi 8000 inimest!

Õpinädalatel on osalenud ligi 8000 inimest

Õpinädalad on saanud alguse 2022 aastal Proua Eksperdi ja Veebimajutuse ühisest projektist, mille varasem nimi oli “Kodulehe tegemise väljakutse”. 

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊

Liisa Sildmaa

Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. 

Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍

Anneli Pille

Koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama.

On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust.

Aili Püks

Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏

Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂

Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅

Elina Jürisaar

Minu jaoks oli kasulik kõik, mis puudutas tasuta tööriistu 🙂 ja videojuhendeid oli mugav kasutada, järele vaadata ja vajadusel pausile panna.

Ann Täpp

puks sai leht laivi. Sain parema ülevaate, kuidas oma leht turvalisemaks muuta ja milliseid pluginaid eelistada.

Soovitan kindlasti kõigile koolitust, sest lihtsam, kiirem ja tõhusam on sellisel viisil kodulehe tegemine selgeks saada ja teadmised värsked hoida, kui lõputult ise pusima jääda. Lisaks on koolitajad väga sõbraliku ja lahke suhtumisega!

Inga Eglit

Võta meiega ühendust!

KKK

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Ettevõtjana on sul arvatavasti sada asja korraga laual. Tihti on need tegevused, millega sul varem ei ole kokkupuudet olnud. Ajapuudusest lükkad asju edasi ja sinu firma areng jääb seisma.

Veebikooli abil saad sa vajaliku info kiiresti, ilma et peaksid terve päeva koolitusel olema.

Kui guugeldamine ei aita, võta vajalik õpiamps ja tee asi kohe ära. Kui tunned, et vajad juhendajate abi, osale õpinädalatel ja õpiprogrammides. 

Veebikoolist leiad iseseisvaks õppimiseks kuni 10-minutilised õpiampsud ehk lühikoolitused, mis on keskendunud konkreetse ülesande tegemisele. 

Kui tunned, et vajad juhendajate abi, siis osale koos teiste ettevõtlikega õpinädalal ja – programmis. 

Veebikoolist leiad nii tasuta kui ka taskukohase hinnaga koolitusi.

Üksikud õpiampsud maksavad 4 – 15 eurot ja sisaldavad lisaks 5-minutilisele videole ka boonusmaterjali.  Õpinädalad maksavad al. 9 eurot ning põhjalikud mitmekuulised õpiprogrammid tuhande euro ringis. 

Kui sa leiad, et see ei ole see, mida otsisid, siis kirjuta meile 14-päeva jooksul ja me maksame raha tagasi. No questions asked!

Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus.