Andmekaitse ABC

37,00  sis. KM

Veebikooli õpikombod koosnevad lühikestest, 5-minutilistest videokoolitustest. Ikka selleks, et saaksid kohe asja ära teha!

Niipea, kui oled soetanud omale õpiampsu, leiad selle enda töölaualtminu koolitused “alajaotisest.

Õpiampsudele on ligipääs kuni 6 kuud.

Kirjeldus

Õppides, kuidas oma klientide andmeid kaitsta, näitad, et hoolid nende privaatsusest, mis omakorda loob tugeva usalduse.

Usaldus ärimaailmas hindamatu väärtusega. Kui kliendid tunnevad, et nende andmed on turvaliselt hoitud, on nad rohkem valmis sinuga koostööd tegema, mis avab ukse suurepärastele võimalustele ja parematele müügitulemustele.

Kursus on täis praktilisi näpunäiteid, et saaksid andmekaitse valdkonnas enesekindlalt navigeerida. Võta õpiampsud ja avasta, kuidas andmekaitse võib olla sinu konkurentsieelis ja aidata sul luua tugevaid ja kestvaid suhteid oma klientidega.

Kasvata oma sissetulekut, samal ajal teisi aidates!

UUS! Õpiprogramm: loo ja müü oma esimene e-kursus

Kas oled unistanud oma teadmiste ja oskuste jagamisest laiemale publikule?