Allahindlus!

Jätkukoolitused (detsember)

Original price was: 70,00 €.Current price is: 49,00 €. sis. KM

Kas soovid kiiresti oma veebilehe valmis teha? Tee juhendajate abiga sellel aastal veebilehe valmis!

Detsembris toimub kaks töötuba, kus peamiselt võtame aja, et vastata osalejate küsimustele. Näitame sulle kiirteed, kuidas veebileht valmis teha!

Lisaks töötubadele saad terveks detsembrikuuks ligipääsu kodulehe tegemise e-kursusele, kus on ligi 70 õpiampsu – samm sammulised videojuhendid, kuidas oma veeb valmis teha.

Töötoad toimuvad 4. ja 6. detsember kell 18

Töötoad toimuvad Zoomis ning on järelvaadatavad kuni detsembrikuu lõpuni. Koolitajateks on kogemustega veebiarendajad.

Esmaspäeval, 4. detsember kell 18 võtame sihikule e-poe tegemise. Selle funktsiooni abil saad müüa ka teenuseid. Vastame osalejate küsimustele.

Kolmapäeval, 6. detsember kell 18 võtame sihikule veebilehe olulised funktsioonid nagu tõlkimine või broneeringusüsteemid. Vastame osalejate küsimustele.

Pärast ostu saadame sulle kohe e-posti teel info, kuidas saada ligipääs e-kursusele ja osaleda töötubades.

P.s. Osalejate arv on piiratud, et saaksime töötubades pakkuda maksimaalset tuge.

Aitame sul veebilehe valmis teha, mis sa enam ootad?! Teeme koos sellel aastal kodulehed valmis.

Andmed

Category: