Allahindlus!

Õpinädala väljakutse strateegia premium-pakett

Original price was: 97,00 €.Current price is: 79,00 €. sis. KM

Premium-pakett on mõeldud neile, kes soovivad kiiresti oma väljakutsega edasi liikuda. See annab unikaalse eelise saada kohene ligipääs Sigridi põhjalikule e-kursusele, kust leiad eest  24 videot, mis samm-sammult õpetavad sind väljakutset läbi viima.

Sulle avaneb uks eksklusiivsetesse võimalustesse:

🌟 Ekstra töötuba väiksemale grupile;

🚀 Boonusmaterjalid ja töölehed + videojuhendid;

🎬 Põhjalik e-kursus, kus on 24 videokoolitust;

⭐ ja palju muid boonuseid…

Müügis on vaid 35 premium-piletit, et pakkuda sulle erilist ja personaalset tuge.

Andmed

Category: Tag:

Kirjeldus

Selles töötoas saame üheskoos paika panna just sinu väljakutse plaani.

Nende kahe tunni jooksul vaatame täpsemalt läbi:
* Kuidas luua oma väljakutsele pealkiri, mis tõmbab hästi ligi õiget sihtrühma
* Millised on erinevad väljakutse reklaamimise võimalused ja mida just sina saaksid kasutada enda väljakutsel
* Kuidas aktiveerida väljakutsel osalejaid, et nad lõpuni aktiivsed oleksid
* Kuidas analüüsida oma väljakutse käekäiku jooksvalt, et saaksid vajadusel kiiresti teha muudatusi.

Premium-liikmena saad ligipääsu eraldi e-keskkonda, kus on boonuskoolitused ja – materjalid. Saad kohe ligipääsu põhjalikule e-kursusele, kus samm-sammult näitame sulle, kuidas viia läbi edukat väljakutsesstrateegiat.

Kui soovid kõike teha õigesti kohe algusest peale või kohaldada senist turundasmistrateegiat, siis see käsiraamat koos ohtrate näidetega, kogemuslugude ja nippidega aitab sul luua lisandväärtuse oma teadmistele või tekitada passiivse tuluallika, mis ka tõesti tulu toob.

Preemiumitel on järelvaatamine kõikidele koolitustele kuus kuud