ZOOMIS, neljapäeval, 16. mai kel 12.00–14.00

STOP tehnika töötuba ettevõtjatele

Sul on suured unistused, aga miski nagu takistab sind nende ellu viimisel?

Osale koolitusel, mis annab sulle koheselt rakendatavad tööriistad.

Koolituse hind 39 eurot!

Koolitusel muudad oma takistused võimalusteks!

Enesetakistus võib tähendada sinu jaoks negatiivset sisekõne, hirmu ebaõnnestumise ees, perfektsionismi või edasilükkamist. Õpi tehnikaid, mis aitavad sul oma takistused uuteks võimalusteks pöörata!

Põhjalik teaduspõhisus

Kasutame tõestatud ja ajakohaseid uuringuid, et näidata sulle, kuidas edukalt takistusi ületada.

Suurenenud enesekindlus

Tõstad oma enesekindlust, et hirmudele julgemalt vastu astuda. Tunned ära oma hirmud ja takistused, et teha oluline samm nende ületamiseks.

Takistuste tuvastamine

Aitame mõista, kuidas mõtted võivad sind takistada ja näitame, kuidas hirmud võivad mõjutada sinu professionaalseid otsuseid.

Praktilised strateegiad

Saad praktilisi nõuandeid ja tööriistu, mis aitavad sul takistusi enda kasuks pöörata ja õpid, kuidas nendega teadlikult toime tulla.

Leidsin koguaeg põhjendusi, et mitte vastu võtta suuremaid projekte. Aga nii ei kasvanud ka minu ettevõte. Kui ma avastasin, mis mind seni oli takistanud, kasvas minu ettevõte käive ligi 30%.
Elo Sagar
MinuTeenused OÜ

Olin juba üsna teadlik enne koolitust, kuid see kinnistas varem teadaolevaid teadmiseid teise nurga alt. Igal inimesel on vaja teha otsuseid ning antud meetod räägib, kuidas struktureerida lahtiühendamine emotsioonidest. Emotsionaalsed otsused ei ole kunagi head otsused.

Mulle meeldis eriti praktiline käsitlus ja läbiproovimine, mis tekitas sügavama teadmise, kuidas enda tehnikaid kinnistada ja struktureerida. Väärtust lisas personaalne lugu läbi sportlase vaate.

Remo Ojastu
Combat Ready tegevjuht/kaasasutaja

STOP TEHNIKA TÖÖTUBA

Osale STOP tehnika töötoas, mis toimub Zoomis. Järelvaatamise võimalus.
  • Neljapäeval, 16. mai kell 12.00–14.00
  • Järelvaatamise võimalus kuni 2 nädalat

Koolitaja Kerdu Lenear on sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist

Kerdu mängis korvpalli ja õppis USA-s Auburni Ülikoolis kommunikatsiooni, olles selleks välja teeninud täisstipendiumi. Ta teab, kui tugevalt võib võistlussituatsioon inimest mõjutada ning aitab meeleldi ka teistel treenida oma mõttemusklit, et paremini läbi lüüa nii spordis kui elus laiemalt.

Kerdu omab TalTechis MBA magistrikraadi ja on sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist. Oma magistritöös uuris ta sügavuti self-handicappingut ehk alateadliku enesetakistustuse mõju professionaalses karjääris. Tema soov on aidata sinul jõuda kiiremini kaugemale!

ETTEVÕTLUS

Kas unistuste ettevõte libiseb käest, sest pole veel "õige aeg" edasi liikuda?

SUHTED

Igatsed sügavamaid suhteid, kuid kardad tagasilükkamist ja oled enesekriitiline?

TERVIS

Soovid rohkem energiat ja kergemat kaalunumbrit, aga raske on jääda püsima?

RAHA

Kas rikkuse kogumine, säästmine või investeerimine nõuab liigset distsipliini?