Pluginate litsentsid (õpiprogramm)

Täida vorm ja saadame aktiveerimise juhised minutite jooksul sinu e-postile!

Selleks, et tööriistu aktiveerida palun täida allolev vorm. Pärast seda saadame sulle litsentsivõtmed, millega saad tööriistad aktiveerida. 

Litsentsivõtit saad kasutada maksimaalselt viiel erineval veebilehel. 

Võta meiega ühendust!

KKK

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Ettevõtjana on sul arvatavasti sada asja korraga laual. Tihti on need tegevused, millega sul varem ei ole kokkupuudet olnud. Ajapuudusest lükkad asju edasi ja sinu firma areng jääb seisma.

Veebikooli abil saad sa vajaliku info kiiresti, ilma et peaksid terve päeva koolitusel olema.

Kui guugeldamine ei aita, võta vajalik õpiamps ja tee asi kohe ära!

Õpiamps on kuni 5-minutiline lühikoolitus, mis on keskendunud konkreetse ülesande tegemisele. 

Kahtled, kas 5-minutiga saab midagi selgeks teha? Lihtsamaid ülesandeid ikka saab! Selleks, et põhjalikult mingist teemast aru saaksid, on vaja juba rohkem õpiampse. 

Õpiampse saab filtreerida nii kategooriate kui ka koolitajate järgi. Õpiampsu saad osta nii nagu ikka, tavapäraselt e-poodides asi käib. 

Õpiampse saad järelvaadata kuni kuus kuud, alates ostmisest. 

Vastavalt vajadusele uuendame õpiampse ja püüame hoida selle sisu ajakohasena. 

Veebikoolist leiad nii tasuta kui ka taskukohase hinnaga õpiampse.

Üksikud õpiampsud maksavad 6 – 15 eurot ja sisaldavad lisaks 5-minutilisele videole ka boonusmaterjali.  Õpiampsud, mis on pakendatud kursusteks maksvad 120 – 270 eurot, sõltuvalt mahust. 

Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus.