SÜGIS 2024

Jõua oma veebilehega uute klientideni ja kasvata müügitulemusi!

Kas mõtled, miks su veebileht ei too piisavalt tehinguid?

Aitame sul tõsta nähtavust Google’is ning kirjutada müügitekste, mis toovad reaalseid tulemusi.

Mida see tähendab jaoks, kui sinu veebileht tuleb esimeste hulgas välja? Palju rohkem tasuta liiklust veebilehele.

Ja mõtle, kui iga kümnes neist tellib või ostab sinu käest? Siis ei pea sa enam muretsema selle pärast, kuidas kliente leida, vaid hoopis selle pärast, kuidas neid ära teenindada. See teine mure on ju palju toredam, eks?

Ühine ootelistiga, nii saad esimesena teada tulevasest koolitusest.

Tekkis küsimusi? Kirjuta opinadal@veebikool.ee

Too oma veebilehele rohkem külastajaid!

Selleks, et kasvatada oma müügitulemusi, on vaja teha korda oma veebilehe SEO ja luua tekstid, mis kõnetavad sihtrühma. Nii lihtne see ongi! Küsid kuidas? Seda me õpinädalal näitame!

Koolitused

Õpinädal osaledes saad ligipääsu väärt materjalidele. Õpi ja tegutse oma tempos kodust lahkumata.

Küsi nõu ekspertidelt

Avame terveks nädalaks toetusgrupi, kus saad küsida nõu ekspertidelt just enda valdkonna kohta!

Kohtumised

Reaalajas veebikohtumised
Õpinädalal on kokku 3 reaalajas toimuvat veebikoolitust.

Võtame kasutusele parimad AI tööriistad!

Digitaalne maailm pidevas muutumises, ja viimaste aastate suur areng on olnud tehisintellekti tööriistade kasutuselevõtt. Need tööriistad pakuvad uusi võimalusi SEO ja copywritingu tõhustamiseks, võimaldades sisu kiiremat genereerimist ja paremat sihtimist.

Sind juhendavad eksperdid, kes on iga päev tundide viisi kätt pidi valdkonnas sees. Seega, me teame kuidas sind aidata!

Proua Ekspert (Marika Juusu)

Marikal on üle 20 aastase kogemust müügi- ja turundusevaldkonnas. Ta on korraldanud koolitusi, kus on osalenud ligi 8000 inimest

Ta on andnud välja ka ajakirja, kirjutanud turundustekste nii veebilehtedele kui ka meilikirjadele. Õpinädalal jagab Marika oma parimaid nippe ja tööriistu, mida ta kasutab, nii et saad edaspidi iseseisvalt luua tulutoovaid turundussõnumeid.

Kevade 2024 kampaania tulemus: kui tavaliselt jääb ROAS vahemikku 1 kuni 5, siis viimane kampaania, mille tekstid ja visuaalid Marika poolt loodud, alates ostuteekonna algusest kuni lõpuni välja, saavutas ligikaudu 12-kordse ROASi. See tähendab, et iga investeeritud euro kohta teeniti tagasi ligi 12 eurot.

Vallo Põldaru (strateeg.ee)

Vallo on pikaajalise kogemusega digistrateeg, kelle fookuseks on SEO ja kasutajakogemus (UX).

Sellesse ajavahemikku mahub erinevates digiturunduse valdkondades töötamine, ettevõtlusega alustamine ja oma SEO-suunitlusega agentuuri Strateeg loomine ning tihe koostöö teiste agentuuridega.

Vallo Põldaru suurklientide hulka kuuluvad Delfi, City Motors, Reisidiilid, Hammas32, Sõbralt Sõbrale jpt. Ka on Strateegi asutaja töötanud rahvusvaheliste SEO klientidega nii Ameerikas, Balil, Saksamaal, Inglismaal, Norras, kui muidugi ka lähiriikides.

Tutvustame sulle kõige värskemaid ja nutikamaid tööriistu ja lahendusi, mille abil saad kergusega luua psüholoogiliselt mõjuvaid veebitekste ja SEO-d🚀 Käsitleme ka chatGPT ehk tehisintellekti võimekust. Tänu tehisintellekti abile jõuad rohkem ära teha.

Osale preemiumpiletiga

Salvestatud juhendid ning materjalid, järelvaatamine 6 kuud ja ekstra töötuba väiksemale grupile.

Preemiumpileteid jätkub vaid kiirematele, saadaval on 35 paketti ja tavapiletit eraldi ostma ei pea.

Võta meiega ühendust!

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus.

SEO ja COPY õpinädal on koolitusprogramm, mis on mõeldud ettevõtjatele, turundajatele ja veebilehtede omanikele, kes soovivad parandada oma veebilehtede nähtavust Google’is ja kirjutada müügitekste, mis toovad tulemusi. Õpinädala raames toimuvad veebipõhised koolitused ja praktilised töötoad.

Pakume kahte erinevat paketti: standardpakett ja preemiumpakett. Standardpakett sisaldab kolme reaalajas toimuvat koolitust, SEO ja COPY tööriistade nimekirja, checkliste ning juurdepääsu privaatsele Facebooki grupile. Preemiumpakett sisaldab lisaks praktilise töötoa, boonusmaterjale, e-kursust ja võimalust koolitusi järelvaadata.

Ei, veebilehe olemasolu ei ole osalemise eelduseks. SEO ja COPY õpinädal pakub väärt teadmisi ja oskusi, mis on kasulikud ka neile, kes alles plaanivad veebilehte luua.

Koolitusel saadud teadmised aitavad sul paremini mõista, kuidas veebilehte üles ehitada nii, et see oleks SEO-sõbralik ja kaasahaarav alates esimesest päevast.

Ei, õpinädalale tulles ei pea sa midagi ette valmistama. Meie koolitajad näitavad sulle, kuidas SEO-ga alustada ja annavad samm-sammulise juhendi, kuidas oma veebilehte optimeerida ja tõhusaid müügitekste kirjutada.

Kõik vajalikud materjalid ja juhendid antakse sulle koolituse käigus.

Jah, kuni 10. mai 2024 kehtib osalemisele soodushind. Standardpakett on saadaval hinnaga 29 eurot ja preemiumpakett 79 eurot.

Koolitusvideod ja materjalid on sinu jaoks kättesaadavad kuni õpinädala lõpuni.

Preemiumpaketiga on järelvaatamine kuni 6 kuud.