Veebmik

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

TUTVUSTUS ÕPIKURSUSED

TUTVUSTUS

Veebmik on väike veebiagentuur, mis tegeleb veebilehtede valmistamisega algusest lõpuni, see tähendab, et kõik vajalik saab tehtud – disain, funktsionaalsus, SEO ja turvalisuse täiendused. Klientideks on peamiselt väiksed ja keskmise suurusega ettevõtted.

Teemad Veebikoolis

• Tõlkeplugina lisamine veebilehele
  • Teenused millega saan abiks olla

• Kodulehe või e-poe ehitus; veebilehe monitooring; SEO; veebilehe turvalisus ja hooldus; Facebooki reklaami kujundamine, seadistamine ja analüüs
  • Minust

• Oman kõrgharidust turunduse valdkonnas. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse õppe spetsialiseerudes ärirahandusele ning 2019. aastal magistriõppe turunduse erialal. Peale magistrikraadi omandamist kutsuti mind TTÜ-sse külalisõppejõuks turundusaluste õpetamisel bakalaureuse tudengitele. Olin külalisõppejõud terve semestri, andes ainet eesti- ja ingliskeelsele rühmale. Peale seda olen korduvalt TTÜ-s abis käinud ja andnud tunde ka magistrantidele. Veebik on minu asutatud väike veebiagentuur, mis tegeleb veebilehtede valmistamisega algusest lõpuni, see tähendab, et kõik vajalik saab tehtud – disain, funktsionaalsus, SEO ja turvalisuse täiendused. Vajadusel aitame ka uue logo disainida. Meie klientideks on peamiselt väikesed või keskmise suurusega ettevõtted. Arvestame kliendi eelarvega ning 95% juhtudest oleme ka sinna ära mahutanud. Hindame vahetut suhtlust ja kiiret reageerimist, mis on bürokraatiavaba.
  • Kontaktid

• hei@veebmik.ee
  • ÕPIKURSUSED

Alusta
    6 Õpiampsud

Tõlkeplugina lisamine veebilehele

Sellel kursusel tutvustab Veebmik (Mikk Meerents) sulle kahte pluginat – GTranslate ja TranslatePress, millega saab veebilehele lisada mitmekeelsuse.

0% Läbitud
    0/0 Õpiampsu